Missing Consumer Key - Check Settings

Atrakcje dla dzieci w Zabrzu

Atrakcje dla dzieci w Zabrzu

Fabryka Wody
Fabryka Wody

Fabryka Wody w Szczecinie to edukacyjno-rozrywkowy Park Wodny zlokalizowany przy ulicy 1 Maja w centrum miasta. To unikalny, nowoczesny kompleks na poziomie światowym, który ma stanowić wizytówkę miasta. Poza Wodnym Światem Rozrywki w obiekcie znajduje się Edukatorium, Strefa Saun i SPA, Strefa Sportu, Strefa zewnętrzna oraz Gastronomia. Powierzchnia użytkowa Fabryki to ok 17 tys. m3. (więcej…)

Las Odkrywców
Las Odkrywców

Las Odkrywców jest Rodzinnym Parkiem Sensorycznym w miejscowości Ułęż w województwie lubelskim. Inspiracją do stworzenia tego miejsca stała się sama natura, zabawa i nauka na świeżym powietrzu, jak również integracja sensoryczna. To idealne miejsce zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci z mnóstwem przygodowych atrakcji. (więcej…)

Centrum Bajki w Pacanowie
Centrum Bajki w Pacanowie

W województwie świętokrzyskim w miejscowości Pacanów znajduje się dziecięce centrum kultury pod nazwą Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka. Na terenie nowoczesnego kompleksu można odwiedzić Muzeum Postaci Bajkowych, Bibliotekę Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej, kino „Szkatułka”, salę teatralną, sale warsztatowe, księgarnię, ogród edukacyjny oraz amfiteatr. Odkąd powstało Centrum Bajki, corocznie organizowany jest Festiwal Kultury Dziecięcej, na który tak chętnie zjeżdżają się turyści z całej Polski. (więcej…)

Przewodnik po gryzakach logopedycznych: Jak wspierają rozwój mowy dziecka?
Przewodnik po gryzakach logopedycznych: Jak wspierają rozwój mowy dziecka?

Gryzaki logopedyczne mogą być pomocnym narzędziem w rozwoju mowy u dzieci. Ich różnorodne kształty, faktury i materiały stymulują mięśnie jamy ustnej oraz wspierają rozwój zdolności motorycznych, co może być korzystne w procesie nabywania umiejętności językowych.

(więcej…)

Aquapark Reda
Aquapark Reda

Aquapark Reda to Centrum Rodzinnej Rozrywki w miejscowości Reda przy ulicy Morskiej 5. Stanowi połącznie parku wodnego z oceanarium. Niektórzy twierdzą, że to najciekawszy Aquapark w Polsce. Z pewnością to jedyne takie miejsce w kraju, w którym zjeżdżalnia biegnie wewnątrz akwarium z żywymi rekinami. Jest to również pierwszy Aquapark pełniący funkcję hotelową. Na terenie kompleksu znajduje się także Papugarnia, Gadoland, Cukrownia, Akademia Dritfingu, Planeta VR oraz Kino 7D. (więcej…)

Baseny Tropikalne w Kielcach
Baseny Tropikalne w Kielcach

W Kielcach w pobliżu Hotelu Bińkowski Resort znajdziemy prawdziwy tropikalny raj. Sauny Świętokrzyskie i Baseny Tropikalne zachwycają i przyciągają całe rodziny. Solanki, zjeżdżalnie, palmy, wodny plac zabaw, ciepłe baseny, leniwa rzeka, wodospady, rytuały saunowe i wiele innych atrakcji zapewniają mnóstwo dobrej zabawy i prawdziwy wypoczynek. (więcej…)

Jaskinia Raj
Jaskinia Raj

Jaskinia Raj to jedna z najbardziej popularnych atrakcji Gór Świętokrzyskich. Obok Jaskini Niedźwiedziej znajdującej się w Sudetach, uchodzi za najpiękniejszą jaskinię krasową w Polsce. Znajdziemy ją w miejscowości Chęciny, ok 11 km na południowy zachód od Kielc. Od 1968 roku stanowi rezerwat przyrody nieożywionej. W 1972 roku oficjalnie odwiedzili ją pierwsi turyści. Jaskinię mogą też zwiedzać dzieci powyżej 4 roku życia. (więcej…)

Rybołówka
Rybołówka

Jeśli macie ochotę na świeżą rybkę w plenerze, wypoczynek i spokój, to warto odwiedzić Fish Park Rybołówka w Mikołowie. To doskonałe miejsce na rodzinny wypad w słoneczny dzień albo przystanek na trasie rowerowej. Na terenie kompleksu znajduje się łowisko, smażalnia, wędzarnia, strefa plażowa, kawiarnia, mini ZOO oraz plac zabaw. (więcej…)

Jak wybrać prezent na Dzień Dziecka?
Jak wybrać prezent na Dzień Dziecka?

Wiele osób, mając Międzynarodowy Dzień Dziecka w pamięci, zaczyna poszukiwania prezentu dla swojej pociechy w początkowych dniach maja. Inni jednak poświęcają sporo czasu na znalezienie inspiracji i ciekawych promocji, dlatego zakupy planują zdecydowanie później.

(więcej…)

Sabat Krajno Park Rozrywki i Miniatur
Sabat Krajno Park Rozrywki i Miniatur

Sabat Krajno to Park Rozrywki i Miniatur położony w województwie świętokrzyskim w miejscowości Krajno Zagórze. Usytuowany na wzgórzu pozwala podziwiać piękną panoramę całego obiektu oraz krajobraz Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Znajdziemy w nim czarującą Aleję Miniatur, Park Linowy, Park Papug, Lunapark, Kino 6D, a zimą także atrakcje dla narciarzy w postaci najdłuższego stoku narciarskiego w centralnej Polsce. (więcej…)