Missing Consumer Key - Check Settings

Atrakcje dla dzieci w Zabrzu

Atrakcje dla dzieci w Zabrzu

Teatr Lalek Banialuka
Teatr Lalek Banialuka

Teatr Lalek Banialuka w Bielsku-Białej powstał w 1947 roku i jest jednym z najstarszych teatrów lalkowych w Polsce. Oferuje on wiele spektakli dla dzieci w różnym wieku, jak i dla starszych widzów. Teatr organizuje także warsztaty prowadzone przez doświadczoną kadrę aktorską. Jest też organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Lalkarskiej – jednego z najważniejszych na świecie festiwali. (więcej…)

Gili Gili
Gili Gili

Gili Gili to wyjątkowe miejsce w Katowicach, które stanowi połączenie przytulnej kawiarni z dość oryginalną bawialnią. Znajduje się na ulicy Gliwickiej 275. Czym się wyróżnia ? Zamiast kolorowego małpiego gaju z plastikowymi zjeżdżalniami i mnóstwem zabawek znajdziemy tu strefę sensoryczną i warsztatową stworzone w oparciu o filozofię Montessori oraz Domek Gili Gili. Ograniczona ilość bodźców oraz przyjazna minimalistyczna przestrzeń sprzyjają kreatywnej zabawie i uczą. To miejsce jest szczególnie przyjazne dzieciom wysoko wrażliwym. (więcej…)

Wrotka Katowice
Wrotka Katowice

Wrotka Roller Disco to przyjazne dorosłym, młodzieży oraz dzieciom wrotkowisko gwarantujące świetną zabawę w rytmie muzyki. Klub mieści się przy ulicy Dąbrówki 10 w Katowicach. Organizuje wiele imprez m.in. weekendowe wrotkowe poranki dla dzieci, urodziny na wrotkach, środy uczniowskie, studenckie czwartki, cykliczne wrotki z DJ, taneczne imprezy, naukę jazdy, konkursy dla dzieci, czy liczne imprezy okolicznościowe. Każda okazja jest dobra, aby spróbować i poczuć klimat jazdy na wrotkach. (więcej…)

Centrum Kreatywności 1000 Klocków
Centrum Kreatywności 1000 Klocków

Dla wszystkich fanów klocków LEGO, zarówno tych dużych, jak i małych ciekawą alternatywą jest Centrum Kreatywności 1000 Klocków w Katowicach przy ulicy Zawiszy Czarnego 16 A. Znajdziemy tu ponad 100 tysięcy znanych wszystkim klocków, z których stworzyć można naprawdę wiele imponujących rzeczy. Bawialnia organizuje także imprezy tematyczne, warsztaty edukacyjne, półkolonie, przyjęcia urodzinowe, nocowania, czy wakacyjne zajęcia całodniowe. (więcej…)

Park w Deche
Park w Deche

Park w Deche to istniejący od 2016 roku edukacyjno-rekreacyjny ekologiczny Park Rozrywki dla całej rodziny. Znajdziemy go w Bielsku-Białej w okolicy centrum handlowo-rozrywkowego Gemini Park oraz rzeki Biała. Atrakcje zbudowane są z drewna i materiałów przyjaznych środowisku. Miejsce jest klimatyczne i z pewnością wyróżnia się na tle innych parków dla dzieci. (więcej…)

Park Ewolucji
Park Ewolucji

Park Ewolucji to Rodzinny Park Rozrywki znajdujący się w niewielkiej miejscowości Sławutówko w okolicach Gdyni. Tematyka tego miejsca przenosi w czasy powstania życia na Ziemi, ewolucji, a także w świat uwielbianego przez dzieci parku jurajskiego. Park cieszy się sporym zainteresowaniem w regionie i jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny. (więcej…)

Fabryka Robotów w Mosznej
Fabryka Robotów w Mosznej

Fabryka Robotów w Mosznej w województwie opolskim to miejsce znane na całym świecie. Prawdopodobnie nie znajdziemy drugiego takiego w całej Polsce. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie zamku Moszna. Stalowe roboty doskonale znane z filmów science-fiction, czy postacie z bajek to główni bohaterowie Fabryki. To atrakcja idealna dla dzieci, ale także dla dorosłych miłośników fantastyki. (więcej…)

Łeba Park
Łeba Park

Łeba Park to popularny Park Dinozaurów na Pomorzu, położony w pięknej okolicy i zajmujący ok 20 ha powierzchni. To również mnóstwo dodatkowych atrakcji dla całej rodziny. Znajdziemy w nim zjeżdżalnie wodne, Diabelski Młyn, pole do mini golfa, pojazdy Flinstonów, Mini ZOO, place zabaw, Kopalnię Złota, Szlak Latarni Morskich, Indiańską Wioskę i wiele innych form rozrywki. (więcej…)

Wrocławski Ogród Zoologiczny i Afrykarium
Wrocławski Ogród Zoologiczny i Afrykarium

Wrocławski Ogród Zoologiczny jest jednym z najczęściej odwiedzanych w całej Europie, a jego początki sięgają 1865 roku. Na powierzchni 33 ha Ogrodu znajdziemy ponad 1100 gatunków zwierząt oraz wartościowe zabytkowe obiekty takie jak Baszta Niedźwiedzi, Słoniarnia, Brama Japońska, Żyrafiarnia, czy Terrarium. Dodatkową atrakcję stanowi powstałe w 2014 roku Afrykarium tzn. Oceanarium prezentujące ekosystemy wodne i fauny lądowe Afryki. Jest to pierwszy tego typu obiekt w Polsce. (więcej…)

Hydropolis we Wrocławiu
Hydropolis we Wrocławiu

Hydropolis we Wrocławiu jest to jedyne w swoim rodzaju centrum wiedzy o wodzie, które mieści się na terenie poprzemysłowego zbiornika wody czystej. Muzeum łączy nowoczesne technologie multimedialne i interaktywne instalacje z naturą wody i z drzemiącym w niej potencjałem. Znajdziemy tu 7 stałych stref tematycznych, cykliczne wystawy czasowe, jak również specjalną strefę dla dzieci, a w niej multimedialne atrakcje i gry. (więcej…)