Missing Consumer Key - Check Settings

Angielski dla dzieci online

angielski dla dzieci online

Angielski dla dzieci online jest dobrym pomysłem, jeśli cenimy wygodę niewychodzenia z domu. Również podczas choroby dziecko może brać udział w takich zajęciach, a łączyć możemy się z ludźmi z różnych zakątków świata.

 

Zalety platformy językowej dla dzieci Novakid

Platforma novakid to doskonały pomysł na uczenie się języka angielskiego. Jakie są jej zalety? Przede wszystkim sam wybierasz z kim Twoje dziecko ma rozmawiać. Do wyboru są Native Speakerzy lub lektorzy. Wersja pierwsza jest droższa. Osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym mówią wyraźniej i z lepszym akcentem. Dla początkujących dzieci jest to ważne. Kluczem jest dobranie odpowiedniego nauczyciela dla dziecka. W Novakid każdy nauczyciel ma przypisany do swojego profilu filmik, po którym można mniej więcej ocenić czy będzie on wam odpowiadał czy nie.

 

Angielski dla dzieci online – metody nauki

Sposób uczenia różni się tu bowiem od zwykłych lekcji w szkole, w których mamy standardowy schemat działania. Zespół novakid opracował system, w którym na ekranie znajdują się trzy miejsca – na buzię dziecka, nauczyciela i na główny pulpit. Każdy nauczyciel prowadzi zajęcia dobierając poziomem odpowiednie materiały. Początkujące dziecko zacznie od prostych słów. Lekcja przebiega bardzo intuicyjnie. Na przykład będzie pokazana twarz z oczami, buzią, nosem. I te części będą nazywane, aż dziecko zrozumie i zapamięta. Bardzo dużym plusem takiej metody jest to, że nasza pociecha jest sam na sam z nauczycielem. Wymusza to na niej współpracę. Nie jest to typowa lekcja angielskiego z 10 osobami w klasie, w której odpowiadają dwie dobrze uczące się uczennice, a reszta siedzi cicho.

angielski dla dzieci online

Jeśli dziecko źle wypowie dane słowo, nauczyciel poprawia. Upominają w taki sposób, żeby dziecko się nie zniechęciło. Trzeba tutaj dodać, że na zajęcia można zapisać już czterolatka. Jednak od razu zwracam uwagę, że dziecko poprawnie powinno wypowiadać wszystkie słowa polskie. Nie może mieć problemu z głoskami „k” , „g”, ponieważ nauka będzie w tym wypadku nie możliwa. Novakid nikomu nie sugeruje zakończenia lekcji, ale złe wypowiadanie słów po angielsku i ciągłe poprawianie przez nauczyciela może bardzo zniechęcić naszą pociechę.

 

Co jeszcze ciekawego znajdziemy na zajęciach angielskiego online z novakid?

Lekcja trwa 25 minut. I to jest idealny czas dla dzieci, ponieważ pod koniec mogą już się zacząć wiercić i nudzić. Po każdych zajęciach dostajemy ocenę nauczyciela. Co poszło dobrze, a na co rodzice powinni zwrócić uwagę. Każda lekcja jest nagrana, więc można do niej wrócić i ją przeanalizować.  Zawsze po zajęciach są do wykonania zadania domowe. Opierają się one na dobieraniu w pary, na dźwiękach, a w późniejszym etapie również na wpisywaniu całych wyrazów.

 

Ile zapłacę za zajęcia angielskiego online?

Do wyboru mamy kilka rozwiązań. Najmniejsza ilość jaką możemy wykupić to 4 lekcje na miesiąc. Można podpiąć swoją kartę i subskrypcja będzie się odnawiała, ale nie jest to konieczne, wówczas trzeba samemu pilnować płatności. Poniżej screen z różnymi opcjami płatności.

angielski dla dzieci online                                            angielski dla dzieci online 2

 

 

Trzeba tu również wspomnieć o licznych promocjach, które często się pojawiają. Niekiedy można wykupić zajęcia z 30-50% zniżką. Zwłaszcza kiedy mamy długie przerwy między subskrypcjami. To naprawdę sporo.

Lekcja próbna online

Każdy nowy użytkownik ma prawo do jednej darmowej lekcji. To właśnie na niej można sprawdzić czy taki typ nauki pasuje dziecku i rodzicowi. Dla osób zainteresowanych mamy link i KOD ( PAULINA187010) polecający oferujący 60zł rabatu na wykup pierwszych zajęć –> KLIK