Missing Consumer Key - Check Settings

FLYSPOT Katowice

Atrakcje w Katowicach
Indoor Skydiving to po prostu tunel aerodynamiczny, dość popularna w ostatnim czasie forma rozrywki dla żądnych wrażeń. W Katowicach również możemy znaleźć taki tunel, który pozwoli nam dowiedzieć się jak to jest unosić się w powietrzu. 

FLYSPOT Katowice

Jest to dość młoda dyscyplina sportowa, a narodziła się z potrzeby oszczędności. Amerykańskie wojsko zaczęło budować tunele aerodynamiczne, aby zmniejszyć koszty szkoleń komandosów. Z czasem ten sposób treningów wyszedł poza wojsko. Natomiast już od około 10 lat z tuneli aerodynamicznych korzystają także osoby nie mające nic wspólnego ze spadochroniarstwem.
Dzięki przymusowi obniżenia kosztów szkoleń komandosów, my możemy cieszyć się dzisiaj tą nietypową rozrywką we Flyspot Katowice.

Atrakcja z adrenaliną w Katowicach

Ten rodzaj atrakcji będzie idealny dla osób, które lubią poczuć dreszcz emocji. FLYSPOT Katowice polecają zarówno dorośli, jak i dzieci, opisując wizytę w tunelu aerodynamicznym jako możliwość „poczucia się jak spadochroniarz”. Wszystko odbywa się w sposób jak najbardziej bezpieczny. Przed wejściem do tunelu otrzymujemy odpowiedni kombinezon i sprzęt. Przechodzimy również krótkie szkolenie z instruktorem. Tak przygotowani w sposób całkowicie bezpieczny i kontrolowany możemy skorzystać z tej nietypowej formy rozrywki.
FLYSPOT jest obowiązkowym miejscem do odwiedzenia w Katowicach dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Dla tych, którzy chcą poczuć trochę adrenaliny lub po prostu nie mają pomysłu na spędzenie deszczowego dnia.

Flyspot Katowice

Zdjęcia pochodzą ze strony www.flyspot.com