Missing Consumer Key - Check Settings

Freak Park

Freak Park 1

Jakie ciekawe atrakcje można znaleźć na śląsku? Freak Park jest miejscem gdzie dla miłośników trampolin, szalonych skoków na poduchę i tajemnych przejść między labiryntami małpiego gaju. Dla bardziej odważnych czekają ścianki wspinaczkowe i najdłuższy zjazd tyrolski pod dachem. A wszystko w dużej klimatyzowanej hali sportowej.  Z pewnością każdy tu znajdzie coś dla siebie.

Freak Park – uwagi

W hali wydzielono dwie strefy „Strefa Malucha” od 1 do 3 lat oraz „Strefa Atrakcji”, w której znajduje się małpi gaj przeznaczony dla dzieci od 3 do 14 lat. Pozostałe atrakcje są od 5 lat.  Ze względu na sportowy charakter obiektu, i występujące niekiedy podczas zabaw urazy, kierownictwo kładzie nacisk na prawidłowe korzystanie z atrakcji. Wszelkie niebezpieczeństwo jest jednak ograniczone do minimum, ponieważ podczas pobytu towarzyszy nam personel, który udziela wszelkich potrzebnych rad. Na terenie znajduje się Freak Cafe. Kawiarni ma w swojej ofercie lemoniady, kawy, ciasta, desery i lody.

 

Freak Park – dojazd

Na koniec kilka informacji dotyczących dojazdu.  Hala znajduje się w Będzinie przy ul. Józefa Cieszkowskiego 18. Zewnętrzny parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Korzystać z niego mogą jedynie klienci.

FreakPark2