Missing Consumer Key - Check Settings

Freestyle Park Chorzów – trampoliny, rolki, a może narty?

freestyle park chorzów
Freestyle Park to rodzinne centrum sportowe, które dostarczy rozrywki i dzieciom i dorosłym. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie sposób się  tam nudzić.

Freestyle Park – oferta

Freestyle Park to miejsce  zlokalizowane  w Chorzowie Batorym przy ulicy Stalowej 25, niedaleko zjazdu z DTŚ.

Do dyspozycji gości we Freestyle Parku są:

– trampoliny – cztery trampoliny, po których można skakać, a także wskakiwać z  nich do basenu wypełnionego miękkimi gąbkami,

– skocznie – można z nich zjeżdżać na specjalnie przystosowanych deskach snowboardowych i nartach z kółkami wprost do basenu z gąbkami,

– skatepark, który dzięki wyposażeniu jest doskonałym miejscem do trenowania dla rolkarzy, deskorolkarzy i rowerzystów.

Zajęcia sportowe  i nie tylko

We Freestyle Parku organizowane są także zajęcia dla młodszych i starszych dzieci, takie jak: zajęcia jazdy na rolkach, deskorolkach, bmx, aerobik sportowy, akrobacje na szarfach, skoki na trampolinach oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych.

Dodatkowo, istnieje możliwość zorganizowania urodzin dziecka – sport, zabawa i poczęstunek – frajda dla solenizanta i jego gości.

Oferta sportowa skierowana jest również do dorosłych – to siłownia crossfit,a w tygodniu odbywają się tam zajęcia fitness. Freestyle Park daje też możliwość zadbania o urodę w gabinecie kosmetycznym oraz o ciało w gabinetach fizjoterapii. Na pociechę można również poczekać w kawiarni znajdującej się w obiekcie. Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie.

W okresie wakacyjnym do dyspozycji odwiedzających jest znajdująca się przy budynku plaża z boiskiem do siatkówki, torem do skimboardu, liną slackline i hamakami. Do tego odbywają się tam imprezy z udziałem DJa.

Narty we Freestyle Park

Jednak to nie wszystko… Freestyle Park to także czynne cały rok, halowe stoki Maxxtracks, gdzie można trenować jazdę na nartach lub snowboardzie. Na jednej bieżni  jednocześnie trenują cztery osoby, a prędkość i pochylenie są dostosowuje się do umiejętności trenujących. Naukę mogą tutaj rozpocząć już 4/5 letnie dzieci, a wszystko to pod czujnym okiem instruktora.

chorzów atrakcje

Zdjęcia pochodzą ze strony park.freestylepark.pl