Missing Consumer Key - Check Settings

House of Air – Park Trampolin Gliwice

park trampolin gliwice
House of Air to nowoczesny Park Trampolin w Gliwicach. Jako jedyny w Polsce posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz jakości wydany przez ASTM International i należy do międzynarodowego związku International Association of Trampoline Parks.

Park Trampolin – Sport w innym wydaniu

Skoki na trampolinie to sposób na aktywne spędzenie czasu dobrze się przy tym bawiąc. House of Air podkreśla jednak, że bardzo ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy korzystaniu z tej atrakcji. Dostarczają nowoczesne trampoliny, sprzęt sportowy o wysokiej jakości, a kadra trenerów i instruktorów dba o odwiedzających. Musimy jednak pamiętać o korzystaniu z trampolin zgodnie z naszymi możliwościami.

Na stronie House of Air możemy zapoznać się z instrukcjami dotyczącymi skakania. Możemy obejrzeć również film instruktażowy. To umożliwi nam w pełni wykorzystanie możliwości rozrywkowych Parku Trampolin w bezpieczny sposób.

Inne atrakcje Parku Trampolin w Gliwicach

Wyjście do Parku Trampolin może być planem na aktywne popołudnie po pracy albo sobotnią rodzinną rozrywkę. Jest idealnym wyjściem dla osób, które nie przepadają za standardowymi aktywnościami sportowymi. Park Trampolin zachęci nawet największych anty-fanów sportu do tak ważnej dla organizmu aktywności sportowej.

Poza standardową ofertą Park Trampolin w Gliwicach oferuje nam również:
– pakiety urodzinowo – imprezowe (4 różne pakiety cenowe i wiekowe),
– warsztaty,

– ofertę dla szkół,

-ofertę dla grup zorganizowanych,
– zajęcia sportowe, czyli alternatywę dla fitnessu i innych aktywności.

gliwice

Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.houseofair.pl/