Missing Consumer Key - Check Settings

Jump City Katowice

JUMPCITY Katowice jest największym parkiem trampolin na Śląsku. Obiekt ma aż 3 000 m2 i można w nim korzystać z olbrzymiego basenu z gąbkami, największej trampoliny na południu Polski i wielu innych sportowych atrakcji.

JUMPCITY Katowice – park trampolin

 

Sport w innym wydaniu Katowice

Ta atrakcja w Katowicach pokazuje, że walka z grawitacją jest możliwa. Park trampolin jump city katowice oferuje nam klasyczne trampoliny, basen z gąbkami, ale również trampoliny z koszami do wsadów, arenę do zbijaka, strefę dla gladiatorów, strefę dla najmłodszych, a także ścieżki akrobatyczne. Ten szeroki przekrój atrakcji gwarantuje, ze każdy znajdzie tam coś dla siebie. Będzie to też okazja do spędzenia czasu z rodziną i zażycia trochę sportu. Nie każdy lubi ćwiczyć, ale tu sport nabiera nowego znaczenia. Nawet największy leniuch i antyfan wuefu będzie świetnie się bawił. Przy czym możemy, np. rozwiązać rodzinne konflikty w walce gladiatorów albo poćwiczyć gracje na ścieżkach akrobatycznych.

Wszystko jest w pełni bezpieczne dzięki odpowiednim konstrukcjom, ale również świetnej kadrze pracowniczej.

Oferta parku trampolin w Katowicach

W JUMP CITY Katowice możemy zorganizować urodziny. Dostępne są trzy różne pakiety. Kadra trenerska będzie czuwać nad bezpieczeństwem, a oferta zawiera również poczęstunek i urodzinowe dekoracje.
Uzupełnieniem oferty parku trampolin w Katowicach jest strefa gastronomiczna z kawą i przekąskami. Dostępne są również przestronne szatnie z prysznicami. Nad bezpieczeństwem rozrywki czuwają trenerzy, których można poprosić o pomoc, np. w nauce salta.

jump city katowice