Missing Consumer Key - Check Settings

Locked Up – Escape Room w Katowicach

escape room katowice
Locked Up to Escape Room w Katowicach. Tego typu atrakcje zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność. Są przy tym świetnym pomysłem na spędzenie w ciekawy sposób wolnego czasu.

Escape Room w Katowicach – Atrakcja pełna zagadek

Escape Roomy stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, w końcu to intelektualna rozrywka na najwyższym poziomie.

Escape Roomy w Katowicach oferują różnego rodzaju pokoje i zagadki. Znajdzie się coś dla fanów horrorów, zagadek kryminalnych czy klimatów szalonych, naukowych eksperymentów. Ten sposób rozrywki to nie tylko coś nowego, lecz także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, zachowania pod presją czasu i poćwiczenie dedukcji. Możemy poczuć się jak prawdziwy detektyw czy chociażby bohater filmu akcji.

Laboratorium w Katowicach

Locked Up w Katowicach oferuje pokój stylizowany na laboratorium. Zagadki, które należy tam rozwiązać, aby wygrać, są bardzo ciekawe i różnorodne. Pokój ten to niesamowicie realistyczne odwzorowanie prawdziwego laboratorium. Warto odwiedzić ten Escape Room w Katowicach już dla samego klimatu.

Odwiedziny w Escape Roomie mogą być pomysłem na rodzinne spędzenie wieczoru lub alternatywą na wyjście ze znajomymi. Voucher na wejście do Escape Roomu w Katowicach to z kolei ciekawy pomysł na prezent.

Escape Roomy zachwycą każdego, w każdym wieku. Atrakcja tego typu to idealny przykład nauki przez zabawę. Zagadki stymulujące umysł, nauka działania pod presją czasu, umiejętności dedukcyjne, a także współpraca. Wchodzimy do pokoju całą grupą i tylko działanie zespołowe pozwoli nam rozwiązać szereg zagadek i wygrać.

lockedup Katowice

Zdjęcia pochodzą ze strony www.facebook.com/lockedupkatowice