Missing Consumer Key - Check Settings

Majaland Kownaty

Majaland

Majaland jest rodzinnym parkiem rozrywki położonym na terenie wsi Kownaty. Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych sprawiają, że nikomu nie będzie się tam nudzić. Dzięki temu, że część z nich znajduje się w zamkniętym pomieszczeniu park otwarty jest cały rok. Głównym tematem przewodnim jest postać Pszczółki Mai, ale spotkamy tu również innych bohaterów z kreskówek takich jak Super Wings. Bajkowa sceneria. W przyszłości planowane jest rozbudowanie wesołego miasteczka.

Majaland- jedzenie

Na terenie parku znajdują się oczywiście restauracje i kawiarnie. Trzeba się jednak liczyć z wysoką ceną produktów spożywczych a i tak pojawiają się opinie negatywne o jakości spożywanych posiłków. Rzeczy można zostawić w szafkach (dodatkowo płatnych), dzięki czemu nie trzeba wszystkiego nosić ze sobą. Na karuzele są wpuszczane dzieci od 1m i jest to przestrzegane.

Majaland – informacje

Warto podkreślić, że jest to park rozrywki przeznaczony bardziej dla młodszych klientów (5-10 lat). Przy atrakcjach wodnych nie ma zacienionego miejsca dla osób czekających na bawiącą się pociechę. Dodatkowym plusem w upalne dni  jest klimatyzowane pomieszczenie. W okresie wakacyjnym trzeba nastawić się na kolejki do poszczególnych atrakcji. Dla osób, które zastanawiają się czy można tu przyjechać na pół dnia to podpowiadamy, że tak, ponieważ Majaland można obejść  w 5h sprawnymi ruchami. Są osoby, które cieszą się pobytem a Mjalandzie nawet dwa dni. Bilet lepiej kupić przez internet, bo na miejscu są ogromne kolejki do kas. Niektóre atrakcje są otwarte od godziny 12, a inne w związku z pandemią całkowicie zamknięte. Strona internetowa nie zawsze o tym informuje.

Dojazd i parking do Majaland

Pojawiają się sprzeczne opinie na temat oznakowania parku rozrywki – dla jednych dojazd nie stanmowi problemu a dla drugich już tak. Wynika to z umiejscowienia Majalandu  – park znajduje się w środku pola i droga do niego wiedzie przez wieś. Za to parking jest duży ale i dodatkowo płatny. Adres: Kownaty 17, 66-235 Kownaty