Missing Consumer Key - Check Settings

Ośrodek Wypoczynkowy Czechowice

ośrodek wypoczynkowy czechowice
Ośrodek Wypoczynkowy Czechowice jest całorocznym, wielofunkcyjnym miejscem wypoczynkowym. Ośrodek położony w Gliwicach jest idealną lokalizacją dla osób, które w czasie urlopu stawiają nacisk nie tylko na odpoczynek, ale również na sport i rekreacje.

Ośrodek Wypoczynkowy Czechowice

Gliwice to jedno z najpiękniejszych miast na Dolnym Śląsku. Dlatego warto zatrzymać się tam na dłużej i skorzystać z ośrodków wypoczynkowych dostosowanych do potrzeb turystów i ich rodzin. W Gliwicach atrakcji turystycznych nie brakuje, a po całym dniu zwiedzania odpoczynek powinien być na równie wysokim poziomie.
Dla fanów aktywnego wypoczynku trafnym wyborem będą Czechowice. Po pierwsze, ośrodek wypoczynkowy Czechowice położony jest nad jeziorem, co umożliwia obcowanie z naturą i jest odskocznią od zgiełku Dolnego Śląska. Co więcej, na terenie ośrodka znajdziemy wiele atrakcji również dla dzieci, dzięki czemu dorośli będą mogli chwilę odetchnąć. Kąpielisko sezonowe z wypożyczalnią sprzętu wodnego zajmie nam dzień, natomiast wieczorem klimatyczne grillowisko pozwoli na zaznajomienie się z sąsiadami. W zależności od preferencji i budżetu możemy wybierać pomiędzy domkami kempingowymi i polem namiotowym.

Atrakcje dostępne w Ośrodku Wypoczynkowym Czechowice

Warto spędzić trochę więcej czasu w Czechowicach i wykorzystać atrakcje, które oferuje. Są to:

– domki kempingowe,

– wypożyczalnia sprzętu wodnego,

– boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej,

– plac zabaw dla dzieci

– punkty gastronomiczne,

– pole namiotowe,

– grilowisko.

– oraz główna atrakcja, czyli sezonowe kąpielisko.

Ośrodek ma charakter otwarty.