Missing Consumer Key - Check Settings

Park linowy w Gliwicach

park linowy gliwice

Lina Andrena to park linowy w Gliwicach, którego konstrukcja zamontowana jest na drzewach. Atrakcja jest całkowicie bezpieczna i idealna dla całej rodziny, ponieważ oferuje trasy na różnych poziomach trudności.

Park linowy w Gliwicach

Lina Andrena oferuje różnego rodzaju przeszkody i atrakcje. Belki, liny, kładki, mosty, siatki, zjazdy tyrolskie. Dzięki takiemu urozmaiceniu każdy bez względu na sprawność fizyczną może świetnie bawić się w tym parku linowym. Za wyborem tej atrakcji w Gliwicach przemawia również jej wykwalifikowana kadra. Przed rozpoczęciem zabawy odwiedzający przechodzą szkolenie na temat bezpieczeństwa i korzystania ze sprzętu. Trasy atrakcji są monitorowane, możliwe jest również przejście trasy wraz z instruktorem. Do wyboru mamy różne sprzęty asekurujące.

Przed udaniem się do Lina Andrena warto zapoznać się z ich stroną internetową. Znajdziemy tam cennik, ofertę eventową, ale również podgląd i opis poszczególnych tras. Dzięki temu będziemy mogli zapoznać się z trudnością tras, ich długością i czasem potrzebnym na ich przejście.

Atrakcje i inne oferty parku linowego w Gliwicach

Lina Andrena to miejsce dla tych, którzy chcą aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu.

Park linowy w Gliwicach oferuje nam:

– 5 tras o różnej długości i stopniu trudności,
– kartę stałego klienta,
– organizacje urodzin,
– ofertę dla szkół,
– ofertę dla firm,
– imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie itd.

Dodatkowym atutem jest jego położenie z dala od zgiełku miasta, nad jeziorem.

park linowy w Gliwicach