Missing Consumer Key - Check Settings

Prezent na Dzień Dziecka

prezent na dzień dziecka
Dzień Dziecka – dzień radości, zabawy, dzień oczekiwania na prezent. I tutaj pojawia się zasadnicze pytanie – co kupić dziecku? Jak zorganizować dla niego ten wyjątkowy dzień? Rozwiązań jest mnóstwo. Jednak jest to zależne od wielu czynników: wieku i zainteresowań dziecka, zasobności portfela, ilości wolnego czasu, pogody itd.

Zabawka – Prezent na Dzień Dziecka

Prezent na Dzień Dziecka numer jeden to oczywiście zabawka. I tutaj szerokie pole do popisu. Regały sklepowe uginają się od asortymentu. Dla maluszków grzechotki, maskotki, zabawki edukacyjne – grające, świecące, mówiące, karuzelki do łóżeczka, pozytywki. Dla ciut starszych maluchów lalki, samochodziki, zabawki udające „dorosłe” sprzęty typu warsztat, kuchnia, pralka, odkurzacz, żelazko.

Prezent kreatywny

Klocki dostosowane do różnego wieku dziecka też są dobrym pomysłem. Podobnie jak zestawy do kreatywnej zabawy – tworzenie biżuterii, wykopaliska, zestawy naukowe typu mały chemik. Dalej, puzzle i gry planszowe – do wyboru, do koloru. Dla dzieciaków, które lubią czytać można wybrać ciekawą książkę.

Coś dla gracza i nie tylko

Gry na konsole to też jedna z alternatyw, w postaci cd czy w formie doładowania konta na portalach dla graczy. Idąc dalej, sama konsola, pad, klawiatura, słuchawki też nadają się na prezent. Jednak warto zwrócić uwagę, że takie prezenty jak konsola, smartfon czy np. popularne teraz hulajnogi to już spory wydatek. Jednak i na to znajdzie się rozwiązanie. Można podarować dziecku pieniądze, zasugerować to innym członkom rodziny i być może uda się wtedy nazbierać potrzebną kwotę.

Wyjście z dzieckiem

Co jednak zrobić, jeśli nie chcemy kupować dziecku kolejnej zabawki lub chcemy odciągnąć je sprzed komputera czy telewizora? Wybierzmy się z nim gdzieś. Można udać się no wspólny posiłek do ulubionej knajpki czy restauracji lub na lody. Dobrym pomysłem będzie też wizyta w bawilandii, gdzie z pewnością z okazji tego dnia będą organizowane zabawy tematyczne lub rozdawane drobne upominki. Park trampolin, kręgielnia czy wypad do kina to także ciekawe alternatywy. Dla lubiących wyzwania lub sporty ekstremalne można pokusić się o wykupienie lotu w tunelu aerodynamicznym, wspinaczkę na ściance lub gokarty.

Gdy dopisze pogoda warto wybrać się do parku linowego, wesołego miasteczka czy też ogrodu zoologicznego. Pozwoli to miło spędzić czas nie tylko dziecku, ale i całej rodzinie. Aktywnie spędzić czas można także udając się na wycieczkę rowerową połączona z piknikiem lub nawet na zwykły spacer, czy plac zabaw. W jego pobliżu z pewnością znajdzie się stragan, gdzie zakupimy balon czy watę cukrową dla pociechy. Niewykluczone, że możliwa będzie nawet przejażdżka kucykiem – często możliwe jest to w parkach miejskich.

Pamiętajmy, że bez względu na to jaką opcję wybierzemy, możemy sprawić, że nasze dziecko poczuje się szczęśliwe. Poświećmy mu tego dnia szczególną uwagę, przytulmy je i powiedzmy jak bardzo je kochamy. Niech Dzień Dziecka będzie wyjątkowy.

dzień dziecka