Missing Consumer Key - Check Settings

Trzy prezenty, które można kupić na pępkowe

pępkowe

Pępkowe to spotkanie grona mężczyzn, na którym świeżo upieczony tata wraz z przyjaciółmi i rodziną opija narodziny swojego dziecka. Jest to forma świętowania i pożegnania się z dotychczasowym, prawdopodobnie spokojniejszym życiem.

Mimo że impreza związana jest z narodzinami dziecka, niekoniecznie kupujemy na nią prezenty dotyczące niemowlaka. Oczywiście znajdą się tacy, którzy przyjdą z pieluchami, ale my podamy wam inne, ciekawsze propozycje prezentów na pępkowe.

Prezent 1 – Posadź drzewo

Mówi się, że mężczyzna musi spłodzić syna, wybudować dom i posadzić drzewo. Z domem bywa różnie, ale posadzić drzewo można całkiem łatwo. W związku z tym powiedzeniem nasz pierwszy pomysł pada na: kupienie młodego drzewka, które będzie wzrastało wraz z potomstwem, z którego narodzeniem związana jest cała impreza. Dla tych co nie wiedzą –  drzewka można kupić w każdym sklepie budowlanym.

 

Prezent 2 – Fajowa koszulka i dobry alkohol

T-shirt z nadrukiem tematycznym może być również ciekawym prezentem.  Modne są zwłaszcza te z motywem „Ojca Chrzestnego”. Natomiast alkohol powinien być wypasiony i taki, w którym obdarowany gustuje. Zresztą, prawdopodobnie wypijacie go właśnie na tej imprezie.

Koszulka z napisem Mów Mi Ojcze

Prezent 3 – Wspólny turniej w Fifę

W tym punkcie oprócz standardowych gier na Playstation, możemy podpiąć wszelkie D&D ( jeśli mamy takich fanów) lub planszówki. Wszystko zależy od tego jak lubicie spędzać wolny czas. Pamiętajmy, że najważniejsze będzie wspólne świętowanie, bo gdy maluch wróci do domu, prawdopodobnie zmienią się pomysły na spędzanie wolnego czasu.