Missing Consumer Key - Check Settings

Udane wakacje

udane-wakacje
Uczestnictwo w obozie czy kolonii jest świetnym sposobem na zorganizowanie dziecku niezapomnianych wakacji.

ZAPISZ DZIECKO NA OBÓZ LUB KOLONIĘ

Uczestnictwo w obozie czy kolonii jest świetnym sposobem na zorganizowanie dziecku niezapomnianych wakacji. Być może jednak zastanawiasz się czy aby na pewno twoja latorośl podzieli twój entuzjazm, a może nawet sam masz pewne wątpliwości przed wysłaniem swojej pociechy na samodzielny wyjazd. To całkiem zrozumiałe! W KOGIS.PL bierzemy to pod uwagę i rozwiewamy wszelkie wątpliwości już na samym początku.

DLACZEGO MY?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja turystyki dla najmłodszych Klientów to nie najłatwiejsze zadanie. Dzieci są nam najdroższe, a naszym celem jest to, żeby jak najlepiej wspominały wyjazdy z nami. Chcemy pomóc im się rozwijać i zdobywać świat.

Najważniejsze są dla nas absolutnie wyjątkowa atmosfera wyjazdów, bezpieczeństwo i towarzyszenie dzieciom w zdobywaniu nowych doświadczeń, które w przyszłości pomogą im w budowaniu swojego miejsca w świecie. Podczas wyjazdu młody człowiek uczy się samodzielności i poznawania otaczającej go rzeczywistości na własną rękę. Zdobywa nowe znajomości, rozwija dotychczasowe umiejętności i z każdym dniem uczy się czegoś nowego. Tutaj każdy dzień jest warty zapamiętania.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana, od kolonii i obozów po zielone szkoły. Organizujemy zarówno letni, jak i zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Troszczymy się o doskonałe warunki pobytu, przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo. Dbamy także o wyżywienie naszych podopiecznych, dlatego nie musisz się martwić, że po kilkunastu dniach spędzonych z dala od domu, twoje dziecko wróci wygłodniałe, wspominając z obrzydzeniem okropne stołówkowe posiłki (czyż nie wielu z nas przechowuje w pamięci niemiłe wspomnienia dotyczące posiłków z przedszkola czy szkoły?).

KOGIS to także wyjątkowi ludzie. Nasza kadra składa się jedynie z wykwalifikowanych osób, dla których praca z dziećmi i młodzieżą jest prawdziwą pasją. Nasi opiekunowie są odpowiedzialni i pełni entuzjazmu, potrafią z powodzeniem integrować najmłodsze dzieci, jak i wymagających licealistów.

CO OFERUJEMY?

Na naszej stronie internetowej w przejrzysty sposób prezentujemy szczegółowe opisy poszczególnych ofert wypoczynku. Oryginalne programy zajęć i moc atrakcji są tym, co szczególnie przyciąga do nas rzesze zadowolonych Klientów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – energiczny dwunastolatek z pasją do żeglowania, licealistka o artystycznej duszy, marząca o graniu w teatrze, roztańczony przedszkolak czy chcący podszkolić się w angielskim miłośnik magii i Harry’ego Pottera.

Z każdym rokiem poszerzamy naszą ofertę tak, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, którzy stanowią dla nas niewyczerpane morze inspiracji. Stąd też zrodził się pomysł stworzenia oryginalnych tematycznych obozów i kolonii. Obóz japoński, musicalowy, dziennikarski, a nawet RPG, to tylko niektóre z naszych wyjątkowych propozycji.

GOTOWY NA PRZYGODĘ? CZEKAMY NA CIEBIE

Jeśli chcesz aby twoje dziecko dało porwać się przygodzie i przeżyło niezapomniane chwile, nie zwlekaj, już dziś zapisz je na jeden z oferowanych przez nas obozów lub kolonii. Odwiedź naszą stronę internetową, aby poznać lepiej naszą ofertę i wybrać odpowiednią formę wypoczynku dla twojego dziecka: https://www.kogis.pl/kolonie

Do zobaczenia niebawem!