Missing Consumer Key - Check Settings

Zoobaczysko

Zoobaczysko2

 

Zoobaczysko w Sosnówce to miejsce pełne pasji i pozytywnej energii! Daje niepowtarzalną możliwość bliskiego kontaktu z ptakami w ich naturalnych warunkach. Pobyt w Zoobaczysku naładuje baterie i podniesie poziom endorfin każdemu miłośnikowi skrzydlatych przyjaciół. Radość dziecka bezcenna! – taką opinię o tym miejscu możemy znaleźć na stronie. O czym jeszcze warto wiedzieć zanim wybierzemy się tam z rodziną?

Co to jest Zoobaczysko?

Zoobaczysko jest ptasim ogrodem o powierzchni 5000m2, z małym zacisznym lasem oraz sporą ilością krętych ścieżek. Część zwierzątek żyje tutaj tak jak ich krewniacy na wolności. Oprócz ptaków znajdziemy tutaj również pawie, kury pierzaste, króliki i wiele innych. Zwierzaki żyją w przyjaźni z ludźmi, niektóre dają się pogłaskać czy nakarmić. Na terenie ogrodu znajdują się również atrakcje dla najmłodszych: labirynt o powierzchni 136m2, duża piaskownica oraz wielkogabarytowe szachy. Ptasie zoo można spokojnie odwiedzić całą rodziną.

 

Zoobaczysko – uwagi

Pojawiają się opinię o braku normalnych toalet. Trzeba się zaopatrzyć we własne jedzenie oraz picie, ponieważ na terenie parku nie ma możliwości kupna. Właściciele bardzo mili. Bardzo ładnie zagospodarowane miejsce. Dojazd do Zoobaczyska: Karkonoska 28A, 58-564 Sosnówka.

W tygodniu park można zobaczyć w godzinach 10-18, natomiast w sobotę i niedziele 9-20.

Zoobaczysko 1