Missing Consumer Key - Check Settings

9 i 3/4 Cafe

9 i 3/4 Cafe

W Katowicach przy ulicy Bogucickiej 6 znajduje się magiczna kawiarnia w klimacie słynnego czarodzieja Harrego Pottera. Jej nazwa 9 i 3/4 nawiązuje do Peronu na stacji King Cross, z którego wyruszał pociąg do Hogwartu. To miejsce idealne na słodką przekąskę lub kremowe piwo dla fanów słynnej sagi. Odwiedzają je wszyscy, zwłaszcza studenci i rodziny z dziećmi.

Wystrój

Saga o Harrym Potterze wciąż rozpala wyobraźnię dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych, dlatego w Polsce powstaje coraz więcej miejsc inspirowanych tematem magii. W 9 i 3/4 Cafe można poczuć się jak w tajemniczym Hogwarcie. Właściciele zadbali o szczegóły. Lokal znajduje się w piwnicy kamienicy, a każdy detal we wnętrzu nawiązuje do szkoły czarodziejów. Znajdziemy tu obrazy, książki, różdżki, miotły, mandragory, latające listy, gazety, Tiarę Przydziału, a nawet Zgredka. Goście kawiarni mogą korzystać z rekwizytów, założyć czarodziejski płaszcz, okulary lub kapelusz. To świetna okazja, żeby zrobić sobie i bliskim nietypowe zdjęcie. Znajdziemy tu także gry planszowe oraz Sklepik Czarodzieja z gadżetami ze świata Harrego Pottera takimi jak różdżki, czy świece.

Smakołyki

9 i 3/4 CafeW karcie kawiarni znajdziemy takie pyszności, które nazwą, czy wyglądem nawiązują do sagi o Harrym Potterze np. deser złoty znicz, kremowe piwo, magiczne eliksiry, sernik ministra magii, mugolska kawa lub czarna od czarnego Pana. Eliksiry z efektem dymienia to napoje w 5 odsłonach. Można posmakować eliksiru miłosnego, wielosokowego, zapomnienia, życia, czy szczęścia. Kawiarnia oferuje także ciasta, gofry na słodko i słono, a do godziny 13.00 również śniadania.

Magiczne urodziny, eventy, warsztaty

9 i 3/4 Cafe organizuje również urodziny. W ofercie dziecięcej znajdziemy np. konkursy z nagrodami, zabawy z animatorem czarodziejem, pamiątkowe zdjęcia, magiczny quiz, deser czarodziejów np. tort, napoje, przekąski, magiczne eliksiry, cukrową watę, a dla każdego z uczestników paszport Czarodzieja. 9 i 3/4 CafeCzas imprezy to 2-3 godziny. Uczestnicy otrzymują też zniżki do Sklepiku Czarodzieja. W 9 i 3/4 Cafe czekają też ciekawe wydarzenia takie jak np. noc duchów, spotkanie z iluzjonistą, Andrzejki, Mikołajki itp. Kawiarnia współpracuje z animatorami, którzy uczą przygotowania magicznych eliksirów i organizują magiczne turnieje.

Jeśli poszukujecie miejsca, które łączy magię ze słodkościami to 9 i 3/4 Cafe da Wam jedno i drugie. A jeśli Wasze dziecko uwielbia Harrego Pottera na pewno polubi to miejsce.

Źródło

One Comment

  1. Klimatyczne miejsce w stylu Harrego Pottera. Miła obsługa, smaczne desery i eliksiry. Dzieci się nie nudzą, ponieważ można zagrać w gry planszowe, poprzebierać się i zrobić sobie ciekawe zdjęcia na pamiątkę. Coś innego i można polecić z czystym sumieniem.
    Reply 20 lutego 2024 at 10:54

Leave a comment