Missing Consumer Key - Check Settings

AquaStar

AquaStar

W Stargardzie przy ulicy Szczecińskiej 35 znajduje się AquaStar, czyli centrum sportowo-rekreacyjne. Poza atrakcyjną strefą wodną i nowoczesną strefą saun funkcjonuje tu także dwupiętrowa siłownia, strefa masaży i fitness. Powierzchnia użytkowa kompleksu to ponad 4500 m2. Organizowane są tu także imprezy okolicznościowe dla dzieci np. urodziny, czy mikołajki.

Sportowe półkolonie

Dzieci w wieku szkolnym tzn. od 7 do 12 roku życia mogą uczestniczyć w sportowych półkoloniach AquaStar przez cały lipiec. W programie zajęć przewidziany jest basen, wodne gry i zabawy, zajęcia sportowe i rekreacyjne, warsztaty w Stargardzkim Centrum Nauki Filary, wyjście do kina, czy przeróżne kreatywne warsztaty. Podczas gdy dzieci miło i aktywnie spędzają wakacyjny czas, rodzice mogą spokojnie powrócić do codziennych zajęć i obowiązków.

Strefa wodna

AquaStarTo miejsce dla małych i dużych. Strefa dzieli się na kilka części: 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny z rwącą rzeką, hydromasażami i gejzerami, czy brodziki z tryskającymi dyszami wodnymi. W strefie wypoczynku znajdziemy jacuzzi i leżaki basenowe, a dla aktywnych powstała zjeżdżalnia Turbo i Anaconda. Najmłodsze dzieci mogą korzystać z kompleksu brodzików o przeróżnych kształtach. Do atrakcji zaliczamy zjeżdżalnię Wieloryb, małą Anakondę, twierdzę, armatki, kaskadowy przelew wody itp. Dzieci w przeróżnym wieku mogą korzystać też z zajęć nauki pływania. Nawet maluszki od 3 miesiąca życia. W zależności od wieku i poziomu zaawansowania zajęcia mogą przebiegać w basenie rekreacyjnym bądź sportowym. Nad bezpieczeństwem wszystkich zawsze czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Na terenie pływalni mają miejsce również szkolne zajęcia. Dla dorosłych przewidziano ćwiczenia Aqua w basenie sportowym, czy Aqua Spinning będący nowoczesną formą treningu fitness i rehabilitacji.

Źrodło

Sauny

AquaStarW tej strefie znajdziemy 3 sauny: fińską, parową i biosaunę. Dodatkową atrakcję stanowią ścieżka Kneippa, fontanna lodowa, strefa odpoczynku, a także prysznice wrażeń. Ceremonie saunowe to unikalne pokazy, seanse dymne, które pobudzają ciało, ducha i przynoszą ulgę. Każdy kto poszukuje wyciszenia powinien wypróbować to miejsce.

Fitness

Strefa fitness na terenie AquaStar organizuje zajęcia taneczne, siłowe, wzmacniające, czy relaksujące. Zdrowy kręgosłup, pilates, płaski brzuch, body shape, joga, stretching, czy zumba to tylko przykłady. Dzieciom z pewnością przypadną do gustu Taneczne podróże, czyli zajęcia z elementami baletu, mix dance, latynoskich rytmów, zabawy i stretchingu.

Urodziny i imprezy

AquaStarJeśli chcemy zapewnić dziecku niezapomnianą przygodę np. w dniu urodzin, możemy zrobić to na terenie AquaStar. Taka impreza składa się z dwóch części. Najpierw dzieci korzystają ze strefy wodnej pod okiem instruktora. Po dwóch godzinach wodnego szaleństwa czas na poczęstunek. Wszystkie atrakcje dopasowane są do umiejętności dzieci. Urodziny organizowane są w weekendy. AquaStar to również ciekawe wydarzenia sportowe, konkursy, pokazy i akcje. Warto przeglądać aktualności. Można trafić na ciekawą propozycję andrzejkową, mikołajkową bądź z okazji dnia dziecka.

Źródło

 

Leave a comment