Missing Consumer Key - Check Settings

Baseny Tropikalne w Kielcach

Baseny Tropikalne

W Kielcach w pobliżu Hotelu Bińkowski Resort znajdziemy prawdziwy tropikalny raj. Sauny Świętokrzyskie i Baseny Tropikalne zachwycają i przyciągają całe rodziny. Solanki, zjeżdżalnie, palmy, wodny plac zabaw, ciepłe baseny, leniwa rzeka, wodospady, rytuały saunowe i wiele innych atrakcji zapewniają mnóstwo dobrej zabawy i prawdziwy wypoczynek.

Będąc w Górach Świętokrzyskich można przeznaczyć jeden dzień na wizytę w polskich tropikach. Kompleks Baseny Tropikalne jest dostosowany dla rodzin z dziećmi. To jedyny Aquapark w regionie. Uzupełnieniem oferty jest jedyne w Polsce saunarium umiejscowione na dachu w koronach drzew. To niezwykłe miejsce dla osób poszukujących głębokiego odprężenia i spokoju.

Atrakcje

Baseny TropikalneDla dzieci przygotowano kompleks wodnych zabawek, małe zjeżdżalnie, gejzery, skałę z wodospadami, wodny plac zabaw z fontannami, magicznym tunelem oraz wodnymi zwierzątkami. Dzieci powyżej 12 lat mogą korzystać także ze zjeżdżalni wodnych, które są główną atrakcją Basenów Tropikalnych. 150-metrowa pontonowa zjeżdżalnia Magic Eye jest pełna kolorowych efektów świetlnych. Znajdziemy tu także 120-metrowy tunel pontonowy pod nazwą Rafting oraz 41-metrową zjeżdżalnię Anaconda z lejkiem. Dzieci pod opieką rodziców mogą skorzystać także z Lazy River tzn. wybrać się spływem po parku wodnym. Rzeka ma długość 150 metrów, a jej głębokość sięga 1 metra.Baseny Tropikalne W głównej niecce wodnej znajduje się bar wodny serwujący różne koktajle, ale także napoje bezalkoholowe. Na terenie parku wodnego możemy też odprężyć się w jacuzzi, bądź w jednym z kilku basenów witalnych. Nie brakuje stanowisk do masażu, leżanek, czy basenów z hydromasażami.

Restauracja

W tropikalnej restauracji La Cabana można przekąsić burgera, burrito, kanapkę, sałatkę, sajgonki, frytki, a nawet smażone krewetki. Serwują tu również kubełki skrzydełek, zapiekanki, zupy, pizze, desery oraz lody. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sauny Świętokrzyskie

Baseny TropikalneTo strefa relaksu dla dorosłych. Znajdziemy w niej 5 różnych saun, basen do schładzania, basen z hydromasażami oraz letni basen na dachu ze strefą relaksu i wspaniałym widokiem na okolicę. Do saun zaliczamy Łaźnię Parową, Saunę na podczerwień, Saunę Chlebową z piecem do wypieku chleba, Saunę Panorama oraz Saunę Świętokrzyską. Te trzy ostatnie to typowe sauny fińskie. Organizowane są w nich m.in. noce saunowe dla par, które oczyszczają organizm i odprężają ciało. Podczas takiej nocy uczestnicy biorą udział w kilku seansach, a w przerwach mogą skorzystać z pozostałych atrakcji Saun Świętokrzyskich. Baseny TropikalneDużą popularnością cieszy się basen typu infinity na dachu. W tej strefie znajdziemy także dwie niecki jacuzzi oraz przestronne miejsce na wypoczynek z leżakami i łóżkami. Dopełnieniem całości jest wodny bar, który serwuje przybyłym gościom drinki i chłodzące napoje. Malownicze widoki, zwłaszcza przy zachodzie słońca, zapadają w pamięć na długo.

Urodziny, wydarzenia

Baseny Tropikalne posiadają dwa pakiety urodzinowe: wejście bez animacji oraz zabawy z Animatorem. Pierwsza opcja dotyczy dzieci nieco starszych, które nie wymagają dodatkowej opieki, potrafią pływać i na czas imprezy pozostają wyłącznie pod opieką rodziców. W urodzinowym zestawie dzieci otrzymają np. pizze z napojem, czy lody.   Uczestnicy przyjęcia mają zarezerwowaną oddzielną strefę w restauracji. Szacowany czas imprezy to 2 godziny.

Muzyczne piątki to festiwalowa zabawa przygotowana na sezon jesienno-zimowy, w której mogą brać udział dorośli, jak i dzieci. Podczas imprezy nie brakuje egzotycznych pokazów, a także muzycznych konkursów. Na antresoli prowadzone są dziecięce animacje, zamykanie w mydlanych bańkach, a także słodkie piniaty party.

Źródło

Leave a comment