Missing Consumer Key - Check Settings

Bawilandia w Gliwicach – Czary Mary

czary mary gliwice
Bawilandia dla dzieci w Gliwicach

Czary Mary – bawilandia w Gliwicach

Czary Mary to bawilandia dla dzieci położona w Gliwicach. Atrakcje w tym miejscu zapewnią zarówno maluchom, jak i ich rodzicom mnóstwo aktywnej zabawy, ale również i bezstresowej nauki. W końcu Gliwice to miasto, które oferuje szereg możliwości na spędzenie wolnego czasu, a nie tylko typowo turystyczne atrakcje.
Czary Mary oferuje poza typowymi dla sal zabaw atrakcjami również warsztaty, pokazy iluzji i ćwiczenia. Pobyt w Czary Mary rozbudza w dziecku ciekawość świata, nowe pasje i pobudza zmysły. Jest więc świetnym sposobem na rodzinne spędzenie wolnego czasu.

Atrakcja na urodziny i inne uroczystości – bawilandia w Gliwicach

Czary Mary oferuje dużą przestrzeń (750m2), a także ogromną konstrukcję przeznaczoną do dziecięcych zabaw, która dzięki swoim rozmiarom jest dostępna również dla dorosłych. Ta sala zabaw w Gliwicach jest idealnym miejscem na świętowanie dziecięcych urodzin lub też innych wyjątkowych okazji.
Jednocześnie dorośli będą mogli chwilę odetchnąć przy kawie, ciastku i dobrej gazecie. Dostępne jest również darmowe wi-fi, a sala zabaw jest monitorowana. Rodzice mogą spokojnie odpocząć mając jednocześnie podgląd na zabawy ich dzieci.

Atrakcje w sali zabaw Czary Mary:
– basen z piłeczkami,
– zjeżdżalnie,
– labirynt i tunele,
– oferty eventowe dla placówek oświatowych i firm,
– kącik prasowy,
– mini zjeżdżalnia,
– zestawy gier.
Co więcej, sala zabaw jest klimatyzowana, a konstrukcje posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają wszystkie normy wymagane w UE.