Missing Consumer Key - Check Settings

Bawilandia w Katowicach – centrum rozrywki Guliwer

guliwer katowice
Centrum Rozrywki Guliwer to jedna z największych sal zabaw w Katowicach, ale również na Śląsku. Jest to edukacyjno-rozrywkowy plac zabaw dla dzieci już od 1 roku życia.

Bawilandia w Katowicach – Guliwer

W bawilandii w Katowicach znajdziemy wewnętrzny plac zabaw, a także, co istotne dla rodziców, kawiarnię. W sali zabaw wykorzystywane są wyłącznie oryginalne, atestowane zabawki firm takich jak Lego, Play Mobil czy Eco Toys. Rodzice nie muszą więc obawiać się o jakość zabawek, z jakimi styczność ma ich dziecko. Zabawa łączy się tutaj z edukacją, a przy tym tak bezpieczna, jak tylko się da.
Tym, co wyróżnia bawilandię Guliwer jest właśnie obecność zabawek, klocków, pokoju sensorycznego, a także pokoi tematycznych. Standardowo dzieci mogą bawić się na trampolinach, zjeżdżalniach, w labiryntach czy basenach z kulkami. Jeśli zależy nam na edukacyjnym wymiarze sal zabaw to właśnie bawilandia w Katowicach będzie idealna dla naszych dzieci.

Dla dzieci potrzebujących ciszy i spokoju w czasie zabawy, atrakcja zapewnia słuchawki przeciwhałasowe. Rodzice mogą uczestniczyć w zabawach z dziećmi lub udać się do kawiarni i odpocząć przy kawie.

Atrakcje Bawilandii Guliwer

– labirynty,
– zjeżdżalnie,
– miasteczko z klocków Play Mobil,
– miasto Lego Duplo,
– strefa małych klocków,
– wieża Spider-Mana,
– wyścigi Hot Wheels,
– pokój sensoryczny,
– pokoje tematyczne,
– baseny z kulkami,
– urodziny,
– oferta dla grup,
– abonament.

Jeśli ktoś wciąż nie jest przekonany do tego miejsca, może wejść na ich stronę i udać się na wirtualny spacer po obiekcie.

bawilandia w Katowicach