Missing Consumer Key - Check Settings

Bombel Cafe

Bombel Cafe

Bombel Cafe w Katowicach to naturalna bawialnia o drewnianym wystroju z szeregiem rozwiązań w duchu Montessori. To idealny przystanek dla tych, którzy chcą dobrej zabawy dla swoich dzieci, ale jednocześnie domowej atmosfery i spokoju. Bawialnia znajduje się na ulicy Mieczyków 60 w Katowicach.

Bawialnia i ogród zabaw

Bombel CafeBombel Cafe posiada wewnętrzną bawialnię, w której króluje drewno i stonowane kolory. Znajdziemy tu stanowiska do zabawy w odgrywanie ról np. w dom, w lekarza, weterynarza, sprzedawcę itp. W domkach do zabawy znajduje się mnóstwo drewnianych rekwizytów, zabawek, a nawet fartuszki. Całe wnętrze nie przytłacza kolorami, budzi ciekawość i rozwija dziecięcą kreatywność. Pod podłogą w strefie zabawy znajduje się także kosmiczny tunel, do którego można dostać się zjeżdżalnią. Na antresoli stworzono strefę dla rodziców, czyli kawiarnię. Mając idealny widok z góry można w spokoju napić się kawy, zjeść smaczne gofry lub ciasto. A tuż obok powstał niewielki kącik dla maluszków. Na zewnątrz znajduje się ogród zabaw, a w nim błotna kuchnia, domki, ścieżka sensoryczna, czy minikort. Tu odbywają się m.in. letnie warsztaty dziecięce.

Planetarium

Bombel CafeBombel Cafe posiada w ofercie mobilne planetarium. Oprócz tego, że przygotowuje pokazy na miejscu to dodatkowo organizuje je na zamówienie w różnych placówkach. Pokaz dla grup zorganizowanych w Bombel Cafe prezentowany jest w strefie zabawy. Dzieci oglądają ciekawy film edukacyjny o układzie słonecznym.  Na koniec uczestnicy muszą odpowiedzieć na kilka pytań i otrzymują legitymacje astronautów. Seans w planetarium jest dodatkową atrakcją wielu warsztatów, ale także oferty urodzinowej dla dzieci.

Warsztaty

Bawialnia Bombel Cafe poza urodzinami organizuje również wiele ciekawych warsztatów dziecięcych. Dogoterapia to spotkania z pieskami, które działają psychoterapeutycznie. Sensoplastyka jest typem zajęć rozwojowych dla dzieci w każdym wieku. Na zajęciach wykorzystywane są wyłącznie produkty spożywcze. Poza warsztatem dzieci mają też dodatkowy czas na zabawę w bawialni. Maluszkowe muzykowanie to z kolei warsztaty dla najmłodszych, podczas których dzieci obcują z dźwiękami, grają, śpiewają i poznają przeróżne instrumenty. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także Warsztaty majsterkowania dla dzieci w przedziale wiekowym 5 – 8 lat. Bombel Cafe organizuje także imprezy tematyczne np. Bal na Święto Dyni, Urodziny Bombla, czy Spotkanie ze św. Mikołajem.

Urodziny

Bombel CafeW ofercie urodzinowej bawialni znajdują się 2 h zabawy, a w sezonie letnim możliwość zorganizowania imprezy w ogrodzie. Cała bawialnia i ogród są na wyłączność w tym czasie. Dzieci otrzymują napoje i przekąski takie jak szaszłyki z owoców, popcorn, precelki, czy słodkości w postaci muffin i mini gofrów. Istnieje możliwość zamówienia tortu, ciasta, dań na ciepło, wytrawnej patery, a nawet tarty. Dodatkowo płatną opcją jest fontanna z czekolady, eksperymentalne warsztaty takie jak Slime, Naturalne Kosmetyki, Wulkany. Można zamówić  animatora, artystyczne malowanie twarzy, pokaz w mobilnym planetarium, czy zamykanie w bańce mydlanej. Istnieje możliwość odprawienia przyjęcia rodzinnego z obiadem i zimną płytą.

Źródło

One Comment

  1. Bardzo przyjemne i ciepłe wnętrze. Miejsce inne niż przeciętne bawialnie. Jedzenie pyszne ! Świetne miejsce na odwiedziny z dzieckiem lub imprezę. Polecam serdecznie !
    Reply 5 października 2023 at 19:15

Leave a comment