Missing Consumer Key - Check Settings

Centrum Zabaw i Trampolin Hopsa

Centrum Zabaw i Trampolin Hopsa

Centrum Zabaw i Trampolin Hopsa to centrum sportu o powierzchni ok. 1000 metrów kwadratowych mieszczące się przy ulicy Gałeczki 59 w Chorzowie. Znajdziemy tu Park Trampolin, Małpi Gaj z przeszkodami, Tor Ninja, zjeżdżalnie, drabinkę linową do wspinaczki, zjazd linowy, Gabinet krzywych zwierciadeł, Zbijaka, Slack Line oraz Strefę Malucha. Atrakcje zapewniają świetną zabawę, ale również odpowiedni trening. To także świetne miejsce na przeprowadzenie z dziećmi lekcji WF-u.

Atrakcje

Centrum Zabaw i Trampolin HopsaCentrum Zabaw i Trampolin Hopsa to doskonałe miejsce dla dzieci o niespożytej ilości energii. W Parku Trampolin można robić fikołki, a nawet salto na najdłuższej z nich. To idealne miejsce, żeby wyskakać się do woli. Można bez obaw wskoczyć do basenu z gąbkami amortyzującymi upadek. Znajdziemy tu również drabinkę linową do wspinania. Zbijak to basen z kładkami, na których można poćwiczyć równowagę, a Slack Line jest strefą gimnastyki i cyrkowych akrobacji. Do ulubionych atrakcji dzieci należą zjazd linowy, ścianki wspinaczkowe i tor przeszkód w strefie Ninja, na którym dzieci ćwiczą zwinność i szybkość. Kolejne atrakcje to tor tubingowy, czyli zjazd na pontonie, zjeżdżalnia rolkowa, czy Gabinet krzywych luster wydłużających, zmniejszających i zniekształcających odbicie. W końcu śmiech to też zdrowie. Najmłodsze dzieci mogą poszaleć w Strefie Malucha, gdzie czeka basen z kulkami, ślizg, miękkie klocki, domek, a także przeszkody. Podczas gdy dzieci szaleją, rodzice mogą odpocząć przy Bistro bądź w sali urodzinowej.

Urodziny

Centrum Zabaw i Trampolin HopsaPrzyjęcie urodzinowe dziecka w Centrum Zabaw i Trampolin Hopsa to świetna alternatywa. Mogą to być urodziny w atmosferze sportowej zabawy z lodami dla ochłody, bądź przyjęcie, w ramach którego dzieci mogą swobodnie korzystać ze wszystkich atrakcji. Można wybrać też pakiet z urodzinami tematycznymi np. w stylu Tropikalnym, Minecraft, Harry Potter, Super Heroes, Super Star lub Wednesday. Jest to opcja dla dzieci w wieku 5 – 12 lat. Jest też pakiet Mini Urodzin dla najmłodszych dzieci. Przyjęcie odbywa się w udekorowanej sali urodzinowej i przewidziane jest na ok. 2 – 2,5 godziny. Nad organizacją wszystkiego czuwa opiekun. Dzieci otrzymują słodkie i słone przekąski, lody oraz napoje. Solenizant dostaje upominek i dyplom. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia animatora, zamówienia tatuaży brokatowych, zdjęć Instax mini, piniaty, tortu, dziecięcego szampana, czy ciepłych napojów dla rodziców. Jeden pakiet urodzinowy przypada na 15 osób.

Źródło

 

Leave a comment