Missing Consumer Key - Check Settings

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park

Centrum Zabaw Family Park

Jednym z największych w Polsce centrów zabaw rodzinnych jest Family Park w Bydgoszczy. Znajduje się przy ulicy Fordońskiej 246.  Obiekt liczy ponad 4000 m2, a wewnątrz oprócz sali zabaw znajdziemy m.in. ściankę wspinaczkową, strefę trampolin, kręgielnię, czy samochodziki akumulatorowe. W weekendy organizowane są też gry i zabawy z animatorami.

Atrakcje

Centrum Zabaw Family ParkW Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci do lat 4 jest osobna Strefa dla Maluszków z miniaturowym labiryntem i basenem z piłeczkami. Starsze urwisy mają do dyspozycji ogromny wielokondygnacyjny figloraj w postaci labiryntów, przeróżnych zjazdów, tuneli, torów przeszkód, równoważni itp. Tuż obok znajduje się duża tęczowa zjeżdżalnia z dwoma torami do zjazdu. Jest też coś dla miłośników skakania czyli strefa trampolin, a jeśli ktoś ma ochotę powspinać się może skorzystać ze ścianki wspinaczkowej. Dla zmotoryzowanych urwisów czekają motory, quady i samochodziki. W innej części Parku Zabaw znajdziemy kręgielnię. Zawody w kręgle w gronie bliskich to doskonała okazja, aby urozmaicić pobyt w Parku Rozrywki i poczuć zdrową rywalizację.Centrum Zabaw Family Park Poza tym dzieci mają do dyspozycji wystrzałowe armatki, cymbergaje, zbijaki, bujaki i automaty na monety. Podczas gdy dzieci szaleją w najlepsze rodzice mogą skorzystać z bufetu, napić się gorącej kawy, skorzystać z internetu i poprostu odpocząć. A jeśli będziemy chcieli coś przekąsić bufet oferuje słodkości, własne wypieki, dania obiadowe oraz napoje. Dodatkowo podczas weekendowej zabawy czas dzieciom urozmaicają animatorzy, którzy zachęcają do udziału w grach i występach scenicznych.

Urodziny

Centrum Zabaw Family ParkFamily Park zadba także o zorganizowanie dzieciom przyjęcia urodzinowego. Znajdziemy tu wyjątkowe i komfortowe sale urodzinowe oraz 16 tematów przewodnich imprezy m.in. Super Hero Party, Fluo Kids Party, Mały Detektyw, Pracownia Profesora Ciekawskiego, Vaiana, Dżungla, Minecraft, czy Barbie. Podczas imprezy dzieci otrzymują zawsze poczęstunek w postaci klasycznej dawki słodkości, popcornu, prażynek, wody, soków, czy frytek. W pakiecie rozszerzonym znajduje się również szampan dla dzieci, nuggetsy, a nawet lody włoskie. Animatorzy zapewniają świetne zabawy tematyczne, a w zależności od wybranego pakietu dodatkowo ciekawe pokazy lub warsztaty. Czas trwania imprezy to 2,5 godziny.

Grupy szkolne

Centrum Zabaw Family ParkFamily Park może być też miejscem na szkolną wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną. Poza 2,5 godzinną zabawą w Figloraju, dzieci dodatkowo biorą udział w grach i konkursach scenicznych oraz spędzają czas w Pracowni Profesora Ciekawskiego. Edukator prezentuje ciekawe eksperymenty naukowe np. z dziedziny chemii. Cały pobyt to mniej więcej 3,5 godziny. Wycieczka do Family Parku to duża dawka aktywności, dobrej zabawy, a jednocześnie interaktywne zajęcia edukacyjne.

Źródło

One Comment

  1. Bardzo duża i przestronna bawialnia. Świetna organizacja urodzin. Animatorzy stają na wysokości zadania i mają odpowiednie podejście do dzieci. Tu nie ma czasu na nudę, a po dzieciach było widać emocje i radość na całego. Polecam
    Reply 23 lutego 2024 at 17:15

Leave a comment