Missing Consumer Key - Check Settings

Chwyciarnia – Arena Gliwice

chwyciarnia-gliwice
Chwyciarnia Arena Gliwice - ścianka wspinaczkowa dla dzieci

Chwyciarnia – Arena Gliwice

Jedna z największych ścianek wspinaczkowych w Polsce to właśnie Chwyciarnia położona na Arenie Gliwice. Jest to miejsce aktywnego odpoczynku lub intensywnego wysiłku sportowego dla amatorów i wyczynowców, dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Aktywny wypoczynek w Gliwicach

O wyjątkowości Chwyciarni świadczy różnorodność atrakcji wspinaczkowych, jakie oferuje. Ścianka wspinaczkowa w Gliwicach spełnia oczekiwania wymagających sportowców, ale zachwyci również amatorów, którzy do tej pory z tym sportem nie mieli wiele wspólnego.
W obiekcie możliwe jest organizowanie zawodów wspinaczkowych we wszystkich trzech konkurencjach wspinaczki sportowej. Równocześnie w Chwyciarni jest dostępna interaktywna ściana, z której mogą korzystać już dzieci od 8 roku życia oraz dorośli. Wyposażona jest w automaty do asekuracji, więc sprawdzi się na pierwszej wizycie. Natomiast dla maluchów stworzono ścianę Mini, zabezpieczaną bardzo grubym materacem. W Chwyciarni można wypożyczyć sprzęt i przejść szkolenie. Jedyne czego potrzebujemy to sportowy strój.
To jednak nie koniec atrakcji, jakie oferuje ścianka wspinaczkowa Areny Gliwice. Na ściance wspinaczkowej możliwe jest zorganizowanie lekcji w-fu. Oferta przeznaczona jest dla szkół i przedszkoli. Co ciekawe, ta atrakcja w Gliwicach oferuje również organizację urodzin dla dzieci.

Chwyciarnia w Gliwicach – atrakcje:

– sala treningowa,
– ścianka dla dzieci,
– ścianka rekreacyjno-szkoleniowa,
– ściana sportowa,
– ścianka sportowo rekreacyjna z częścią do biegania,
– ściana gier i zabaw interaktywnych.