Missing Consumer Key - Check Settings

Dream Park Ochaby

Dream Park Ochaby

Dream Park w Ochabach to położony w powiecie cieszyńskim na Śląsku park rozrywkowo-edukacyjny dla całej rodziny o powierzchni 5 ha. Na dzieci czeka tu mnóstwo atrakcji m.in. Park Dinozaurów, Park Miniatur i Owadów, park linowy, dom do góry nogami, plac zabaw, małpi gaj, rowerki wodne i wiele innych.

Park Miniatur, Owadów i Dinozaurów

Dream Park Ochaby to przede wszystkim piękne ogrody, wiele gatunków kwiatów, krzewów i drzew oraz przecinające się alejki. Jedną z atrakcji jest Park Miniatur przedstawiający prawdziwe perełki światowej architektury takie jak Statuę Wolności, Wieżę Eiffla, Piramidy, Sfinksa, Big Bena, Łuk Triumfalny, czy Katedrę Notre-Dame. Kolejną atrakcję stanowi Park Owadów KING SIZE. Przechadzając się alejkami wśród drzew możemy dostrzec olbrzymią biedronkę, mrówkę lub pająka kątnika. Można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat tych stworzeń. Napotkać można także prehistoryczne olbrzymy – dinozaury. Wśród nich znajdziemy również takie ruchome i wydające dźwięki. Na szczególną uwagę zasługuje prehistoryczne oceanarium z wodnymi gadami odtworzonymi w skali 1:1. W specjalnej sali multimedialnej prowadzone są zajęcia edukacyjne dotyczące życia dinozarów i odkryć paleontologicznych, a także dziejów Ziemi. Na terenie Dream Parku można poobserwować w terrariach niebezpieczne okazy węży takie jak Pytony i Boa Dusiciele.  Znajdują się tu również kraby, ropuchy oraz największe gekony na świecie.

Rozrywka

Dream Park OchabyDla najmłodszych dodatkową atrakcję stanowi Mini Zoo, w którym mogą pooglądać hodowlane zwierzęta np. alpaki, kozy, osiołki, strusie. Maluchy mogą je dotknąć i nakarmić. Zwiedzając Park można odwiedzić dom do góry nogami, albo wstąpić do kina 6D na film z efektami specjalnymi. Świetną zabawę zapewni także labirynt luster, labirynt kukurydzy ze skarbami, zabawy z animatorem, trampoliny, kolorowe dmuchańce oraz Aquapadler czyli pływanie w basenie rowerkiem wodnym. Aby dzieci mogły wyszaleć się jeszcze bardziej czeka na nie ogromny nowoczesny plac zabaw. Można tu zrobić sobie zdjęcie z popularną postacią z bajki np. ze Shrekiem lub Spidermanem. Źródło

Dream Park OchabyDoskonałą rozrywką dla najmłodszych dzieci jest Raj Małego Budowlańca z dużą ilością klocków oraz małpi gaj z kolorowymi basenami piłeczek, zjeżdżalniami, labiryntami, licznymi przeszkodami i ściankami do wspinania. Starsi mogą spróbować swoich sił w parku linowym. Znajdują się tu dwie trasy o różnym stopniu trudności. Dla młodszych dzieci udostępniony jest mini park linowy także z dwoma torami przeszkód. Dla starszych i bardziej odważnych czeka POWER TOWER czyli 18-metrowa wieża mocy. Można wykonać z niej skok pionowy z urządzeniem QUICK FLIGHT oraz podwójny zjazd tyrolski nad parkiem. Można przy tym doświadczyć niesamowitych emocji. Źródło

Dodatkowo na fanów motosportów czeka specjalny Symulator Porsche i liczne tory wyścigowe. Głodni goście mogą na świeżym powietrzu skosztować przekąsek z grilla, zjeść frytki lub pizze. Na terenie Dream Parku znajduje się także restauracja serwująca obiady.

Leave a comment