Missing Consumer Key - Check Settings

Farma dyń w Wawrzeńczycach

farma dyń

Dlaczego warto tutaj przyjechać? Co ciekawego można robić na farmie dyń w gospodarstwie rolnym JEDynie pod Krakowem? Otóż całkiem miło i ciekawie spędzić czas. Znajdziemy tu tu wystawione w ładnej aranżacji różnego rodzaju dynie – od małych po prawdziwe giganty. Ponadto są tu ławeczki, huśtawki, wóz z sianem, altanę i wielkie bele siana. Jest tu również sklepik, w którym można zakupić wiele odmian tego warzywa. Jest tu naprawdę klimatycznie i warto tu przyjechać zwłaszcza jesienią.

JEDynie – co znajdziemy na farmie dyń?

W gospodarstwie JEdynie oprócz pięknych dyniowych aranżacji zobaczymy najprawdziwsze pola uprawne. Dla dzieci może to być ciekawa lekcja na pokazanie, gdzie i jak rosną warzywa.  Są pachnące grządki z ziołami, ogromne pole, gdzie jeszcze pod liśćmi pochowane są pomarańczowe dynie. Znajdziemy tu również pole kukurydzy, z którego zbudowany jest labirynt i dzieci mają tam świetną zabawę. Z pewnością miejsce jest super pomysłem na jesienny spacer z dodatkowymi atrakcjami.

 

Farma dyń – informacje dodatkowe

Nie trzeba wspominać, że dyniowe pola stały się aranżacją wielu fotografów, którzy doceniają takie jesienne klimaty. Zdjęcia tutaj wychodzą naprawdę wspaniale i nawet laicy będą zadowoleni. Ponadto można tu kupić dynie zarówno dekoracyjne jak i jadalne do dań wszelakich. Wejście na pole jest płatne 15 zł za osobę. Płatność tylko gotówką. Na miejscu znajduje się parking.

 

farma dyń 2