Missing Consumer Key - Check Settings

Farma Iluzji

Farma Iluzji

Farma Iluzji to malowniczo usytuowany Rodzinny Park Rozrywki zlokalizowany ok 90 km od Warszawy w Trojanowie. To świetne miejsce, w którym można spędzić aktywnie czas z całą rodziną. Jak sama nazwa wskazuje motywem przewodnim tego miejsca są iluzje optyczne. Co roku pojawiają się nowe atrakcje, a panująca tu atmosfera i dodatkowe pokazy iluzji zachwycą każdego.

Farma Iluzji to ok 6 ha różnorodnych atrakcji. Znajdziemy tu m.in. liczne place zabaw, kolejki, karuzele, jak również Latającą Chatę Tajemnic, Kopalnię Złota, Tunel Zapomnienia, Lewitujący Kran, Meble Olbrzyma, Ścieżkę Złudzeń, Zatokę Piratów, Rezerwat Dzikich Smoków, Przeprawę Tratwami, Szlak Trapera, Grobowiec Faraona, Muzyczną Polanę, Mini Park Linowy, Wiklinowy Labirynt, Kredkowy Mini Golf, Muzeum Iluzji i wiele innych cudów. Jest ich przeszło 60. Wszystkie atrakcje na terenie Parku są w cenie biletu.Farma Iluzji

Muzeum Iluzji i Sala Amesa

To miejsce jest zbiorem niezwykłych iluzji takich jak hologramy, pokój hollow-face, iluzje anomorficzne, labirynt luster i pokój cieni. W niezwykłej Sali Amesa dzieci wydają się dużo większe od rodziców.

Latająca Chata Tajemnic

Ten niesamowity lewitujący domek jest jedyny w swoim rodzaju i jest symbolem Farmy Iluzji. Już na pierwszy rzut oka wygląda jakby unosiły go kolorowe balony. W środku błędnik szaleje i trudno utrzymać równowagę. W tym domu nie obowiązują powszechne prawa grawitacji, a dorośli raczkują jak małe dzieci.

Opuszczona Kopalnia Złota

Kopalnia Złota jest niezwykle tajemniczym miejscem. Zjeżdża się do niej prawdziwą windą górniczą, a na dole czeka pełno zagadek i niespodzianek. Celem wycieczki do Kopalni jest rozwiązanie tajemnicy zaginięcia grupy górników.

Zatoka Piratów

Doskonałym miejscem na wypoczynek jest Zatoka Piratów z piaszczystą plażą. Można skorzystać z leżaków pod palmami i parasolami mając pod ręką coś dobrego do zjedzenia.

Przeprawa Tratwami

To atrakcja dla miłośników prawdziwej przygody. Miejsce przypomina dżunglę, w sercu której znajduje się staw. Zabawa polega na przeprawie tratwą z jednego brzegu stawu na drugi i z powrotem. Trzeba uważać, gdyż w wodzie mogą czyhać różne niebezpieczeństwa.

Niezwykłe iluzjeFarma Iluzji

Na terenie Farmy Iluzji możemy natknąć się na niezwykłe przedmioty dające niesamowite złudzenia optyczne np. lewitujący kran z którego leci woda, trójkąt, który nie jest trójkątem, lewitujące w powietrzu piłeczki, olbrzymie meble wykonane w skali 4:1, specjalny stół, na którym możemy sfotografować własną głowę na talerzu, a także wielki głaz stojący jedynie na linie.

Aktywna zabawa

Farma Iluzji to dodatkowo Mini Park Linowy ze zjazdem tyrolskim, ogromne poduchy do skakania oraz mnóstwo placów zabaw takich jak drewniane Miasteczko Łowców Smoków, Farma IluzjiIndustrialna Fabryka, Pajęczyna, Miasteczko Króliczków, Karuzela Linowa, Kwiatowy Plac Zabaw, Kocia Osada i oczywiście kolorowa Sala Zabaw. Znajdziemy tu także Park Rozrywki, a w nim Kolejkę Dragon, Małpie Drzewo, Karuzelę Łańcuchową, Statek Piracki, jak również Kolejkę Rio Grande. Jeśli ktoś ma ochotę się schłodzić może skorzystać ze strefy basenów. Znajdziemy tu basen o głębokości 120 cm oraz brodzik ze zjeżdżalniami. Dlatego koniecznie trzeba pamiętać o zabraniu stroju kąpielowego.

Pokazy iluzji

W trakcie pobytu na Farmie Iluzji w okresie wakacyjnym można zobaczyć występy fantastycznych iluzjonistów. Pokazy magii odbywają się w weekendy. Wśród licznych występów i animacji można spotkać ulubione bajkowe postacie. W każdej imprezie obowiązkowo uczestniczą bohaterowie Farmy czyli królik Farmuś oraz króliczka Iluzja. Można naprawdę poczuć się jak w krainie czarów i magii.

Na terenie Farmy Iluzji znajdują się także punkty gastronomiczne i miejsca piknikowe. Można w zaciszu Parku urządzić grilla, ognisko oraz zjeść grochówkę. W restauracji zamówić można obiad, a w Barze Flamingo niesamowite desery, gofry albo lody. Znajdziemy także pizzerie i fast food.

Źródło

One Comment

  1. Bardzo dużo atrakcji. Polecam wybrać się na cały dzień od samego otwarcia. Obsługa super. Świetny pomysł z tymi paleniskami i grillami. Na pewno kiedyś tu wrócimy, ponieważ dzieci były zachwycone.
    Reply 25 lipca 2023 at 22:07

Leave a comment