Missing Consumer Key - Check Settings

Fun Park Digiloo

Fun Park Digiloo jest ogromną salą zabaw dla dzieci znajdującą się przy ulicy Merliniego 2 w Warszawie. Wewnątrz czeka sporo atrakcji, śmiechu i dobrej zabawy. Znajdziemy w nim m.in. czteropoziomowy małpi gaj, tor gokartowy, zjeżdżalnie, trampoliny, ściankę wspinaczkową, automaty do gier, a także laserowy paintball. Wizyta w tym miejscu to dobry pomysł na spędzenie z dzieckiem wolnego czasu, bądź zorganizowanie imprezy urodzinowej.

Atrakcje

Jedną z atrakcji Parku Digiloo jest kilkupoziomowy małpi gaj z pajęczyną labiryntów, torami przeszkód, mostkami linowymi, kładkami, pochylniami oraz z tajemniczymi przejściami. Dzieci mogą korzystać z armatek na piłeczki, piłek bokserskich, a także z ogromnej pofalowanej zjeżdżalni. Fun Park DigilooCałe pomieszczenie dzieli się na różne strefy zabaw sprawnościowych. Małpi gaj stanowi główną strefę zabawową, a wokół niego rozlokowane są baseny z piłeczkami oraz trampoliny. Dzieci mogą także pobalansować na równoważni w trakcie rozgrywki meczu siatkówki. Poza wielopoziomową konstrukcją zabawową w Parku Digiloo znajduje się tor gokartowy oraz Arena do rozgrywek w laserowego paintballa. Laser tag to dobra opcja dla młodszych dzieci, ponieważ jest delikatniejszą odmianą standardowego paintballa. Zabawa jest bezbolesna i zapewnia dużo emocji. Z takiej rozrywki można skorzystać także podczas imprezy urodzinowej. To dobra opcja żeby dzieci spróbowały czegoś nowego, gry zespołowej, która rozwija strategiczne myślenie i umiejętność współdziałania w grupie. Poziom trudności gry zawsze można dostosować do wieku i umiejętności. Rodzice podczas szaleństw ich pociech mogą przysiąść na wygodnej kanapie lub skorzystać z restauracji. W karcie znajdziemy przekąski, sałatki, kanapki, coś na ciepło, pizze, dania dla dzieci, słodkości i napoje. Źródło

Urodziny

Fun Park DigilooW Fun Parku Digiloo znajdziemy ciekawą ofertę urodzinową z warsztatami, animacjami i przeróżnymi scenariuszami. Urodziny organizowane są w jednym z 6 specjalnych pomieszczeń. Podczas imprezy rodzice mogą korzystać z restauracji na terenie Parku. Część oficjalna trwa ok. 2,5 godziny. Jedną z atrakcji może być zabawa w piňatę, animacje z robieniem tatuaży, a także malowaniem buziek. Sporą aprobatą cieszą się przeróżne warsztaty na życzenie np. budowanie maszyn i robotów z klocków Lego lub występ prawdziwego iluzjonisty. W zależności od wybranego pakietu dzieci dostają przeróżne przekąski i słodkości np. prażynki, popcorn, ciasteczka, żelki, owoce, gofry lub naleśniki. Można wybrać nawet pakiet z pizzą, czy fontanną czekoladową. Jeśli zainwestujemy w droższą opcję tort otrzymamy gratis. Po części oficjalnej dzieci mogą korzystać z sali zabaw Digiloo bez ograniczeń.

Ścianka wspinaczkowa w Górę

Fun Park DigilooDodatkową atrakcją w Digiloo jest również 12-metrowa ścianka wspinaczkowa z wieloma linami wspinaczkowymi i zmiennymi drogami. Wspinanie to wyzwanie i doskonała aktywność także dla dzieci. Można zabrać dziecko na zajęcia wprowadzające, na których zapoznaje się ze sprzętem, wysokością i pod okiem instruktora stawia swoje pierwsze kroki na ściance. Zajęcia takie trwają ok. godziny. Jeżeli dzieci są nieco bardziej zaawansowane w tej dyscyplinie mogą wziąć udział w sekcjach dziecięcych. Oczywiście poziom zajęć dostosowany jest do umiejętności uczestników. Zajęcia dla bardziej zaawansowanych dedykowane są dzieciom w wieku 6-18 lat i trwają 1-1,5 godziny.

Park Linowy

Fun Park Digiloo posiada zewnętrzny park linowy czynny w okresie letnim. Jego trasa dzieli się na 11 odcinków o różnym stopniu trudności m.in. takie, które znajdziemy na wysokości 5 metrów. Z najłatwiejszych tras mogą korzystać dzieci powyżej 110 cm wzrostu. Najpierw każdy przechodzi wstępne szkolenie na torze treningowym, aby w dalszej kolejności mógł pokonać trasę samodzielnie. Pokonywanie przeszkód na trasie parku linowego to doskonalenie sprawności motorycznej, równowagi, przełamywanie lęku przed wysokością i dobra zabawa na świeżym powietrzu.

Źródło

One Comment

  1. Ogromna sala zabaw godna polecenia. Wszędzie można wejść z dzieckiem. Najlepiej wykupić bilet bez limitu czasowego. W restauracji na piętrze można zjeść smacznie i jest dobry widok na salę zabaw. Na dole są też wygodne kanapy. Z pewnością jeszcze tu wrócimy z dziećmi.
    Reply 13 kwietnia 2024 at 15:29

Leave a comment