Missing Consumer Key - Check Settings

Hultajka

Hultajka

Hultajka to warszawska bawialnia przy ulicy Floriańskiej 6 powstała z inspiracji nurtu Marii Montessori. Utrzymana jest w spokojnej kolorystyce z drewnianych materiałów, które zbliżają do natury, wpływają na wyobraźnię i wyciszają. Zabawa nie zawsze musi iść w parze z hałasem, mnóstwem kolorów i tysiącem bodźców zewnętrznych. Taka przestrzeń pozwala dziecku odkryć samego siebie, a rodzicom daje odrobinę wytchnienia.

Bawialnia

Naturalne drewniane wnętrze Hultajki jest przestronne, ale także pełne zakamarków i przeróżnych elementów manipulacyjnych. HultajkaW sali zabaw znajdziemy wielopoziomową konstrukcję, ściankę wspinaczkową, liny, huśtawki, drewniane jeździki i bujaki, drabinki, zabawki konstrukcyjne, a nawet hamak. To w zupełności wystarczy, aby dziecko wszystkimi zmysłami odkrywało otoczenie i puściło wodze wyobraźni. Można poczytać książeczkę, wspólnie pobudować lub odgrywać różne role. Hultajka dedykowana jest młodszym dzieciom, ale dla starszych też coś się znajdzie. Jeśli ktoś się zmęczy może poleniuchować w specjalnych kubikach, dorośli także.Hultajka Na piętrze znajduje się kawiarnio-księgarnia. Rodzice bądź opiekunowie mogą sięgnąć po lekturę przy gorącej kawie, podczas gdy dzieci dokazują na dole. Poza książkami znajdziemy tu również gry. W kawiarni można zakupić dobre ciasto lub świeżo wyciśnięty sok. Jest przytulnie jak w domu. Pamiętajmy, że pedagogika Montessori kształtuje u dzieci samodzielne myślenie, pobudza kreatywność i ciekawość świata. Zabierajmy je czasem w takie miejsca. Niech też wykażą się sprytem, pomysłowością, samodzielnie odkrywają i poszukują rozwiązań.

Warsztaty

Dla najmłodszych dzieci do 3 roku życia Hultajka proponuje warsztaty pod nazwą Gordonki. Takie zajęcia polegają na budowaniu wyobraźni muzycznej. Dzieci poprzez wspólną zabawę słuchają różnych dźwięków, poznają rytm, naśladują, a także śpiewają. Zajęcia trwają ok. 30 minut, a przez kolejne 0,5 godziny dzieci korzystają z bawialni. Dla dzieci w wieku 3-8 lat Hultajka proponuje warsztaty stolarskie. To świetna okazja, aby mali uczestnicy zapoznali się z obróbką drewna oraz samodzielnie spróbowali swoich sił w rzeźbie. Można wystrugać np. zabawkę, breloczek lub inny gadżet i zabrać ze sobą do domu. Takie zajęcia trwają ok. godziny.

Urodziny

Bawialnia Hultajka to również idealne miejsce na przyjęcie urodzinowe dzieci. Jubilat otrzymuje darmową wejściówkę. W zależności od wybranego pakietu dzieci otrzymują różne przekąski np. popcorn, krakersy, paluszki kukurydziane, herbatniki, ciasteczka, cukierki, owoce, musy owocowe, jak również napoje bez ograniczeń. Tort rodzice organizują we własnym zakresie. Animacje dziecięce dostosowywane są do wieku uczestników. Można zamówić malowanie buziek. Rodzicom udostępniona jest przestrzeń przy stolikach, aby mogli w tym czasie napić się kawy i spróbować słodkich wypieków. Przybliżony czas imprezy to ok. 2 godziny. Atrakcje na przyjęcie dziecka, jak i menu rodzice mogą wcześniej dobierać samodzielnie.

Źródło

Leave a comment