Missing Consumer Key - Check Settings

Jurajski Park Dinozaurów

Jurajski Park Dinozaurów

W sercu Podlasia w miejscowości Wasilków znajduje się Jurajski Park Dinozaurów „Muzeum Dziejów Ziemi”. To zaledwie kilka kilometrów od Białegostoku w dolinie rzeki Supraśl. Jest to największy Rodzinny Park Rozrywki w regionie z licznymi atrakcjami i rozrywką na świeżym powietrzu dla każdego. Czynny jest od kwietnia do października.

Park Dinozaurów

Motywem przewodnim w Parku Rozrywki są prehistoryczne gady. Przemierzając ścieżkę edukacyjną można zaobserwować różne gatunki dinozaurów, a na tablicach informacyjnych znaleźć wiele ciekawostek. Dinozaury rzeczywistych wymiarów są wszędzie, wyłaniają się zza drzew i krzewów. W sumie jest ich blisko 30. Możemy usłyszeć nawet ryk tyranozaura.

Farma Grzybów i Owadów

Kolejną edukacyjną ścieżką jest Farma, na której rozlokowano powiększone modele grzybów i owadów wraz z opisami przyrodniczymi. Połączenie rozrywki z lekcją biologii to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Miasto przygód

Jurajski Park DinozaurówNa terenie Jurajskiego Parku Dinozaurów znajdziemy również strefę rozrywki Miasteczko Przygód. Pełno w nim zjeżdżalni, huśtawek i dmuchańców. Część stanowi miasteczko ruchu drogowego z rowerkami i skuterkami. Dzieci mają okazje zapoznać się z zasadami ruchu drogowego. Snowtubing to ślizgawki zapewniające dreszczyk emocji i fantastyczną zabawę. Znajdziemy tu również strefę mini golfu, nadmuchiwane konstrukcje oraz giga klocki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Park Rozrywki

Co jeszcze czeka w Jurajskim Parku Dinozaurów ? Dino Atrakcje to Lunapark, w którym dzieci mogą wyszaleć się do woli. Jurajski Park DinozaurówMini Park Linowy to doskonała atrakcja dla dzieci od 4 roku życia. Kolejka „Pirat” to także coś dla maluchów.  Zapewnia świetną przejażdżkę. Dino Park to mini rollercoaster, a Autodrom to popularne zderzające się samochodziki ekektryczne. Znajdziemy tu także basen z łódeczkami, statek piracki, trampoliny, labirynt, giga szachy, unihokej, automaty do gier, fotościanki, strzelnicę fantową oraz plac zabaw.

Dodatkowe atrakcje

Jurajski Park Dinozaurów zajmuje się także organizacją dziecięcych przyjęć urodzinowych. Na głodnych gości czeka też Dino Bar, który przygotował coś smacznego m.in. zupy, dania obiadowe i zestawy na ognisko. Na specjalne okazje Park Jurajski proponuje zabawy z animatorami, animacje na scenie, konkursy, ale przede wszystkim niezapomniane wrażenia.

Źródło

 

Leave a comment