Missing Consumer Key - Check Settings

Kids Arena

Kids Arena

Kids Arena jest Rodzinnym Parkiem Rozrywki w centrum Szczecina przy ulicy Staszica 1. Sercem tego miejsca jest ogromny małpi gaj z mnóstwem atrakcji wokół i pomysłowym zespołem animatorów. Kids Arena organizuje półkolonie, przyjęcia urodzinowe, imprezy tematyczne, ciekawe warsztaty dziecięce, a także przeróżne widowiska rodzinne takie jak spektakle i koncerty.

Atrakcje

Kids Arena zajmuje przestrzeń ok. 8000 m2, którą tworzą ogromne namioty sferyczne. Jest jednym z największych Rodzinnych Parków Rozrywki w regionie. Kids ArenaZnajdziemy tu m.in. 13-metrową konstrukcję małpiego gaju z basenami kulkowymi, zjeżdżalniami i ścianką wspinaczkową. Nie brakuje atrakcji w postaci trampolin, dmuchanych zjeżdżalni, zjazdu tyrolskiego, torów przeszkód, boiska, strefy gier i zabaw z wyrzutniami i pistoletami NERF, czy przestrzeni dla maluchów. Znajdziemy tu także Strefę LEGO, Kino Sferyczne z trójwymiarowym obrazem oraz interaktywną tablicę do gier. Na miejscu znajduje się rodzinna Restauracja Sferyczna organizująca m.in. chrzciny, komunie, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, czy urodzinowe. Restauracja zapewnia także catering. Bohaterem całego Parku jest przyjazna dzieciom postać żółwia Stepcia.

Urodziny

Kids ArenaJednym z ciekawszych miejsc na zorganizowanie dziecku przyjęcia urodzinowego jest właśnie Kids Arena. Obiekt posiada kilka tematycznych salek, a w skład pakietu wchodzi 2-godzinna zabawa, upominek dla solenizanta, opieka animatora, napoje, chipsy, chrupki, popcorn, paluszki, galaretki, żelki, mini bezy czy owoce. Dodatkowo można zamówić magika, tort, piniatę, malowanie buziek, poszerzyć menu w restauracji, przedłużyć czas imprezy bądź zamówić pakiet z warsztatami. Tematów przyjęć jest mnóstwo. Mogą to być urodziny w towarzystwie ulubionych bajkowych postaci, małego piłkarza, czy cukierkowej księżniczki. Rodzice i opiekunowie mogą w tym czasie skorzystać z oferty restauracyjnej. W przypadku przyjęć rodzinnych restauracja proponuje pakiety z możliwością wstępu do Kids Areny i korzystania ze wszystkich atrakcji.

Warsztaty

Kids ArenaRodzinny Park Rozrywki Kids Arena posiada ciekawą ofertę zajęć i warsztatów dla dzieci, z których skorzystać mogą np. szkoły i przedszkola. Prowadzi m.in. zajęcia, kreatywne, kulinarne, sportowe, a nawet EKO. Na koniec dzieci mogą skorzystać też z bawialni i innych atrakcji. Tematy warsztatów dostosowywane są do wieku i umiejętności osób w grupie. Na zajęciach kulinarnych dzieci przygotowują np. pizze, muffiny, czy precle. Zajęcia kreatywne mogą polegać na tworzeniu okazjonalnych upominków takich jak np. kule do kąpieli. Warsztaty EKO zachęcają dzieci do zbierania różnych materiałów i wykorzystywania ich w inny, kreatywny sposób. Uczestnicy tworzą np. EKO gry lub EKO torby. Warsztaty sportowe to propozycja integracji, zdrowej rywalizacji, gry zespołowej i dobrej zabawy.

Imprezy i wydarzenia

Kids ArenaKids Arena poza ofertą całodziennej zabawy, warsztatów i urodzin organizuje koncerty, spektakle i wiele innych imprez. Odbywają się tu m.in. przedstawienia teatralne dla dzieci, imprezy z okazji Halloween, Mikołajek, Szczecińskich Dni Kosmosu, Dnia Dziecka itp. Przynajmniej kilka razy w roku Kids Arena zaprasza wszystkich do udziału w dobrej zabawie.

Źródło

Leave a comment