Missing Consumer Key - Check Settings

Klub Sportowy Skarpa Bytom

Klub Skarpa Bytom

Klub Skarpa Bytom to Centrum Sportów Wspinaczkowych powstałe na terenie byłej kopalni „Rozbark” w Bytomiu. Jest jednym z największych w Polsce, a nawet Europie. Powierzchnia wspinaczkowa to ok. 3 000 m2. Na terenie obiektu znajduje się także duża siłownia, sala crossfit, sauny, bieżnia i dodatkowa strefa biegów, tor dla rolkarzy, strefa Street Workout oraz Parkour. To idealne miejsce dla młodzieży, ale także dla młodszych dzieci uwielbiających sport. Na terenie kompleksu znajduje się również strefa ” Gryfnego Wspinania” ze specjalnymi, kolorowymi ściankami dla najmłodszych pociech.

Klub Skarpa BytomW Centrum Sportów Wspinaczkowych Skarpa Bytom każdy znajdzie coś dla siebie. Z oferty mogą skorzystać zarówno profesjonalni sportowcy, jak również dzieci zaczynające swoją przygodę ze wspinaniem. Każdy może skorzystać z pomocy asekurantów. Klub wspiera wszystkich młodych zawodników zafascynowanych wspinaczkową przygodą. Organizuje m.in. zawody i wyjazdy na skałki. Dla dzieci w przedziale wiekowym 7 – 15 lat organizowane są także półkolonie urozmaicone przeróżnymi zajęciami sportowymi. Źródło

Urodziny dla dzieci

Klub Skarpa Bytom organizuje m.in. imprezy urodzinowe dla dzieci. Uczestnicy z pomocą przeszkolonych animatorów mogą skorzystać ze strefy „Gryfnego Wspinania”. Organizatorzy zapewniają animacje, świetną zabawę, tort, przekąski, napoje oraz prezent niespodziankę dla solenizanta. Opiekunowie mogą zamówić stolik w oddzielnym punkcie widokowym i obserwować całą zabawę.

Półkolonie

Dodatkową atrakcją dla dzieci i młodzieży są letnie oraz zimowe półkolonie organizowane przez Klub Skarpa Bytom. Oprócz wspinaczki dzieci mają okazje uczestniczyć w zajęciach sportowych, kulturalnych, warsztatach plastycznych i tanecznych, czy w specjalnych zajęciach z jogi. Na uczestników czekają np. zabawy na świeżym powietrzu, podchody, piłka nożna, spotkanie z pszczelarzem i wiele innych atrakcji.

Jeśli dzieci interesują się sportem, czy wspinaczką z pewnością warto skorzystać z oferty Klubu Skarpa. To doskonałe miejsce by całą rodziną aktywnie spędzić czas.

One Comment

  1. Świetne centrum sportu, w mojej opini jedno z najlepszych na Śląsku. Ciekawe i często zmieniane drogi. Jest dużo urządzeń do autoasekuracji i strefa z automatami dla dzieci. Pomyśleli o wszystkim.
    Reply 8 czerwca 2023 at 18:22

Leave a comment