Missing Consumer Key - Check Settings

Kraina Czarów Katowice

Kraina Czarów Katowice

Kraina Czarów w Katowicach to sala zabaw w bajkowym klimacie znajdująca się przy ulicy Zawiszy Czarnego 7A. Na powierzchni ok. 600 metrów kwadratowych znajdziemy zielony labirynt, magiczny pokój krzywych luster, norę królika, 3-poziomową konstrukcję zabawową , a także cykliczne zajęcia „Aktywny Maluch”.

Atrakcje

Sala Zabaw Kraina Czarów utrzymana jest w klimacie „Alicji z Krainy Czarów”. Znajdziemy tu lustrzane przejście do zaczarowanej krainy, ale także trawiasty labirynt, w którym można zabłądzić. Można wpaść do nory królika albo zobaczyć swoje odbicie do góry nogami. Dzieci mogą wyszaleć się na 3-poziomowej konstrukcji zabawowej z przeszkodami, zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową i basenem z kulkami. Kraina Czarów KatowiceJest też Strefa dla Malucha przeznaczona dla najmłodszych, a w niej bujaki, chodziki, piłki, kręgle, klocki, zjeżdżalnie, czy domki. Atrakcji wystarczy dla wszystkich. Rodzice mogą obserwować dzieci przy kawie i ciastku, bądź skorzystać z godzinowej opieki animatora lub opiekuna. Kraina Czarów oferuje też usługi zewnętrzne na różne okoliczności np. urodziny w domu, chrzciny, komunie, czy imprezy okolicznościowe. Animatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi. Można także wynająć dmuchany zamek stanowiący dodatkową atrakcję imprezy. W przypadku przedszkoli i szkół przygotowano specjalną ofertę dla grup.

Urodziny, imprezy

Kraina Czarów w Katowicach organizuje także imprezy okolicznościowe np. karnawałowe, z okazji Andrzejek, Mikołajek, Helloween, czy Dnia Dziecka. W czasie imprezy opiekę nad dziećmi sprawują animatorzy. Dzieci uczestniczą np. w pokazach magii lub warsztatach origami. Odbywają się przeróżne gry, zabawy oraz konkursy.  Dla pierwszoklasistów i ich rodziców organizowane są także spotkania integracyjne w postaci 2-godzinnych gier i zabaw. Jeśli chcemy sprawić dziecku niespodziankę możemy odprawić tu przyjęcie urodzinowe w magicznej atmosferze. Czas trwania imprezy to ok. 2 godziny, a nad wszystkim czuwa opiekun. Urodziny mogą być w stylu bajkowym, ale również klasycznym. Kolejną opcją są urodziny tematyczne lub na specjalne życzenie klienta. Wśród wielu atrakcji znajdzie się piniata, skręcanie balonów, malowanie buziek, loteria z nagrodami, bańki mydlane, balony z helem, eksperymenty, pokaz magika i wiele innych.

Warsztaty i Aktywny Maluch

Kraina Czarów KatowiceW Krainie Czarów prowadzone są cykliczne zajęcia dla dzieci pod nazwą „Aktywny Maluch”. To zajęcia warsztatowe, które mają charakter ogólnorozwojowy. Nie tylko bawią, ale również uczą, wspierają rozwój dziecka, jego motorykę, kreatywność, samodzielność i umiejętność współpracy w grupie. Są to przede wszystkim zajęcia sensoplastyczne, ale także edukacyjne, muzyczne, czy relaksacyjne. Dzieci mogą też wziąć udział np. w warsztatach tanecznych, czekoladowych, czy herbacianych, na których mają okazję skomponować własną aromatyczną mieszankę. Pomysłów nie brakuje i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Źródło

Leave a comment