Missing Consumer Key - Check Settings

Laserhouse Katowice

laserhouse Katowice
Laserhouse to laserowe centrum rozrywki w Katowicach. Ich główna atrakcja to Laser Tag, potocznie zwany Laserowym Paintballem, ale oferują o wiele więcej!  Laser Maze, wyjścia szkolne, walizka zagadek, wirtualna rzeczywistość to tylko część oferty Laserhouse.

Laserhouse Katowice

Główną atrakcją Laserhouse jest Laser Tag, znany również jako Laserowy Paintball. Jest to bardziej przyjazna forma zabawy niż tradycyjny paintball, na pewno nie musimy w niej obawiać się siniaków.
Po wejściu gracze zostają wyposażenie w elektroniczną kamizelkę i na pół godziny przenoszą się do świata rodem z gier czy filmów.
Gra w Laser Tag jest całkowicie bezpieczna, a udział mogą w niej brać nie tylko dorośli, ale też dzieci już od 7 roku życia. Laserowy Paintball będzie rozrywką dla fanów gier, tych którzy chcą poćwiczyć swój cel i oczywiście miłośników trochę mocniejszych wrażeń.
Laserowy Paintball jest rozrywką wymagającą aktywności fizycznej, a obiekt można wynająć dla swojej grupy. Laserhouse Katowice umożliwia więc zażycie odrobiny ruchu w całkowicie bezpieczny, zwłaszcza w obecnej sytuacji, sposób.

Atrakcje w Laserhouse Katowice

Laserhouse oferuje nam nie tylko populary Laserowy Paintball. Katowice w tym wypadku oferują prawdziwe, wielkie centrum rozrywki.
– warsztaty dla dzieci,
– VR – wirtualną rzeczywistość,
– walizkę zagadek (do wynajęcia do domu),
– wyjścia klasowe,
– półkolonie w Katowicach,
– imprezy firmowe,
– wynajem sali pod szkolenia firmowe,
– Laser Maze (laserowy Labirynt).
Możliwe jest również wynajęcie obiektu tylko dla swojej grupy znajomych czy rodziny, dzięki czemu zabawa jest w pełni bezpieczna.

paintball laserowy w Katowicach

Zdjęcia pochodzą ze strony www.laserhouse.pl