Missing Consumer Key - Check Settings

Laserowy paintball w Bytomiu

laserowy paintball

Laserhouse czyli arena do gry w laserowy paintball to bezpieczne miejsce rozgrywki laserowej, które znajdziemy m.in. w bytomskiej Agorze. W grze mogą uczestniczyć zarówno dorośli jak i dzieci od 7 roku życia. Każdy z uczestników może poczuć się jak w filmie science-fiction lub w świecie znanych i lubianych gier komputerowych.

Tradycyjny paintball można zastąpić laserowym i wtedy mamy pewność, że rozgrywka będzie całkowicie bezbolesna. W takiej grze kulki z farbą zastępuje się wiązkami podczerwieni. Każdy z graczy otrzymuje elektroniczną kamizelkę wyposażoną w specjalne czujniki oraz karabin ze strzelającą wiązką światła. Kiedy któryś z zawodników zostanie trafiony informuje o tym odpowiedni sygnał. Taką rozrywkę oferuje nowoczesny Laserhouse znajdujący się w C.H. Agora w Bytomiu przy pl. Tadeusza Kościuszki 1. Arena laserowego paintballa przedstawia niesamowitą scenerię rodem z komputerowej gry. Sceneria przedstawia sieć labiryntów, wielu przeszkód, metalowych konstrukcji, łańcuchów, opon. Sala wyposażona została w ultrafioletowe podświetlenie, lasery oraz fluorescencyjne malowidła. Laserowy paintball to rozrywka dla klientów indywidualnych, jak również dla grup zorganizowanych. To świetne miejsce do spędzenia wieczoru kawalerskiego lub też zorganizowania imprezy firmowej, czy urodzin dziecka.

Impreza urodzinowa w Laserhouse

W Laserhouse w Bytomiu można zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka powyżej 7 roku życia. Plan całej imprezy ustala się indywidualnie, a przybliżony czas jej trwania to 2,5 h. Uroczystość rozpoczyna się przywitaniem solenizanta i gości, podaniem tortu i przekąsek oraz odśpiewaniem stu lat.  Zabawa obejmuje instruktaż oraz co najmniej dwie gry. Jeśli uczestników jest powyżej 10 to jeden solenizant gra za darmo. Istnieje również możliwość skorzystania z dodatkowej atrakcji np. z laserowego labiryntu lub kolejnej gry w laserowy paintball. Organizator zapewnia rezerwację sali, pamiątkowe zdjęcia z całej imprezy, prezent dla solenizanta i upominki dla gości, dodatkowy rabat na gry w laserowy paintball oraz voucher na kolejną wizytę w Laserhouse (jego wartość zależy od wydanej kwoty). Dzieci podczas rozgrywki odczują dreszcz emocji dzięki odpowiednim dźwiękom, specjalnym laserom, kogutom i masie dymu wokół. Taka zabawa to nie tylko nowa forma rozrywki, ale  płyną z niej także korzyści.  Uczy gry zespołowej, szybkiego i strategicznego myślenia oraz szacunku. Laserowy Paintball to doskonała forma zabawy zarówno dla chłopców i dziewczyn. Źródło

laserowy paintball w Bytomiu

 

 

 

Leave a comment