Missing Consumer Key - Check Settings

Lodowisko Tafla Gliwice

lodowisko w Gliwicach

Lodowisko Tafla Gliwice – Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej

Lodowisko Tafla Gliwice

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej to miejsce, które udostępnia dla studentów, ale nie tylko, zimowe lodowisko. Znajdują się przy nim również ostrzalnia i wypożyczalnia łyżew, szkółka łyżwiarska, kawiarnia, a także sekcja curlingu.
Lodowisko Tafla w Gliwicach uznawane jest za jedno z najnowocześniejszych w Polsce. Studenci Politechniki mogą korzystać z niego bezpłatnie za okazaniem legitymacji w wyznaczonych dla nich godzinach. Możliwe jest także wynajęcie lodowiska dla grup szkolnych.

Kryte lodowisko Gliwice

Atrakcja dla dzieci w postaci lodowiska zapewne przywołuje w wielu z nas wspomnienia dawnych mroźnych zim. Lodowisko Tafla jest nowoczesnym, krytym lodowiskiem, co umożliwia jego funkcjonowanie niezależnie od pogody. Będąc w Gliwicach turystycznie czy jako mieszkaniec, warto przynajmniej raz skorzystać z tej zimowej atrakcji. Zwłaszcza, że to właśnie Gliwice posiadają jedno z najnowocześniejszych lodowisk w Polsce. Przy czym nie musimy posiadać własnych łyżew, ponieważ dostępna jest wypożyczalnia. Możemy również wykorzystać okazje do odświeżenia własnego sprzętu i skorzystać z usługi ostrzenia łyżew.
Lodowisko będzie też świetną atrakcją w czasie ferii, aby dzieci nie spędzały ich w domu. Szkółka łyżwiarska zajmie dzieci, a dorośli chcący obserwować swoje pociechy mogą udać się do kawiarni.

Cennik i godziny otwarcia

Na stronie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej możemy zapoznać się z aktualnymi godzinami otwarcia lodowiska, informacjami na temat dodatkowych usług i atrakcji, a także cennikiem biletów.