Missing Consumer Key - Check Settings

Manufaktura Cukierków

Manufaktura Cukierków

Manufaktura Cukierków to słodki zakątek dla dzieci i dorosłych. Znajdziemy w nim mnóstwo kolorowych słodyczy oraz zobaczymy jak powstają te małe arcydzieła. Lokale Manufaktury znajdują się w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 51 oraz w Toruniu przy ulicy Szerokiej 33.

Niezależnie od wieku w Manufakturze Cukierków każdy może poczuć się jak dziecko i wybrać coś dla siebie. Słodycze pachną, mienią się kolorami, a wnętrze przypomina fabrykę św. Mikołaja. Tutaj słodycze wyrabiane są na oczach gości. Przy blatach pracują karmelarze.

Kilka słów o Manufakturze Cukierków

Manufaktura CukierkówPomysł na ten biznes oczywiście narodził się z miłości do słodkości. Manufaktura powstała w 2011 roku i wciąż się rozwija. Specjalizuje się w ręcznej produkcji karmelków i jest jednym z cukierniczych liderów na polskim rynku. Każdy wzór cukiernicy składają indywidualnie, a cukierki, czy lizaki wyrabiają na oczach klientów w Warszawie i Toruniu. Dzięki temu, że cały proces ich wytwarzania z doborem naturalnych składników opiera się na tradycyjnych recepturach, słodycze są wyjątkowe. Do wyboru mamy 80 różnych smaków i 150 wzorów. Oprócz standardowych cukierków i lizaków w ofercie znajdziemy np. bajkowe postacie, zwierzątka, karmelowe róże, śliczne serca i wiele innych. Manufaktura CukierkówManufaktura oferuje słodycze na każdą okazję m.in. Walentynki, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Ślub, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, Dzień Nauczyciela itp. W okresie Świąt Bożego Narodzenia znajdziemy tu słodycze o typowo świątecznych smakach np. piernikowych. Każdy może złożyć też zamówienie indywidualne według własnych potrzeb. Słodkości zakupimy na miejscu, ale również w sklepie online. Manufaktura organizuje warsztaty i pokazy na miejscu, jak również wyjazdowe.

Warsztaty i pokazy

Warsztaty dedykowane są dzieciom powyżej 7 roku życia. Takie zajęcia organizowane są dla grup oraz klientów indywidualnych. Można przyjść z całą rodziną i w kreatywny sposób spędzić wspólnie czas. Wizyta w Manufakturze Cukierków może okazać się także dobrym pomysłem na wycieczkę szkolną np. z okazji Dnia Dziecka. Manufaktura CukierkówDzieci poczują zapach ciepłego karmelu i przeniosą się nieco w czasie, ponieważ cukiernicy korzystają z metod wytwarzania słodyczy praktykowanych niegdyś w XVII wieku. Poza tym każdy z uczestników będzie mógł samodzielnie zrobić własnego lizaka i skosztować ciepłych cukierków. Podczas zajęć dzieci zobaczą jak karmelarze przygotowują masę karmelową, barwią ją i tworzą wzory. Warsztatom towarzyszą także ciekawe konkursy i mnóstwo ciekawostek. Na koniec uczestnicy otrzymują dyplom karmelarza i słodki poczęstunek. Jeśli wybierzemy opcję warsztatów z cukierkami dzieci otrzymają także paczkę cukierków. Można wziąć też udział w samych pokazach edukacyjnych, którym towarzyszą słodkie poczęstunki i równie atrakcyjne konkursy.

Manufaktura Cukierków wspiera wiele akcji charytatywnych, realizuje zamówienia na przeróżne wydarzenia, a także na nietypowe okazje np. targi, konferencje, podziękowania, czy imieniny. Każda okazja jest dobra, aby podarować sobie lub komuś nieco słodyczy.

Źródło

One Comment

  1. Jeśli ktoś chce zabrać dziecko na jakieś warsztaty w Warszawie to jest to idealne miejsce! Świetna zabawa, ciekawy pokaz, pracownicy bardzo pozytywni i dbają o klientów. A dla dzieci po prostu słodki raj. Zapach słodyczy unosi się wszędzie. Odkryciem były słodycze bez cukru. Jeśli ktoś ma chandrę to wizyta tu będzie świetną terapią!
    Reply 29 lutego 2024 at 20:26

Leave a comment