Missing Consumer Key - Check Settings

Park w Deche

Park w Deche

Park w Deche to istniejący od 2016 roku edukacyjno-rekreacyjny ekologiczny Park Rozrywki dla całej rodziny. Znajdziemy go w Bielsku-Białej w okolicy centrum handlowo-rozrywkowego Gemini Park oraz rzeki Biała. Atrakcje zbudowane są z drewna i materiałów przyjaznych środowisku. Miejsce jest klimatyczne i z pewnością wyróżnia się na tle innych parków dla dzieci.

Drewniane atrakcje

Park w DecheGłównymi atrakcjami Parku w Deche są przeróżne drewniane konstrukcje, strefa kreatywnych gier oraz parki linowe. Szczególną uwagę zwraca ogromny 13-metrowy Goryl z dwoma zjeżdżalniami oraz długi Krokodyl ze ściankami wspinaczkowymi, zjeżdżalnią, a nawet labiryntem we wnętrzu brzucha. Rurowy labirynt czyli Kretowisko, siatkowy czyli Pajęcza Sieć z olbrzymim Pająkiem pośrodku to kolejne z ekscytujących dziecięcych atrakcji. Znajdziemy tu też liczne tory przeszkód takie jak dwupoziomowa Kostkarnia Park w Dechezłożona z 10 drewnianych kostek oraz Mini Park Linowy, a na jego trasie mostki, kładki, czy tajemnicze niedźwiadki. Jedną z konstrukcji pobudzających logiczne myślenie u dzieci jest np. Tor Wodny, a w upalne dni to także świetna ochłoda. Z kolei Kreatywna Piaskownica to konstrukcja z taśmociągiem, ruchomymi wiaderkami, a nawet koparkami.

Strefa kreatywnej zabawy

Park w DecheJest to miejsce stworzone dla miłośników gier i przeróżnych łamigłówek. Znajdziemy tu 30 stanowisk do gier takich jak bingo, cymbergaj, kręgle, piłkarzyki, flipery, wyrzutnie, katapulty, rybki, kółko-krzyżyk i wiele innych. Każda z nich rozwija umiejętność pracy zespołowej i logicznego myślenia poprzez zdrową rywalizację i świetną zabawę.

Inne atrakcje

Park w DecheNa terenie Parku w Deche znajduje się również Arena Trampolin o powierzchni ok 200 m2, Karuzela Łańcuchowa i Wielka Poducha do skakania dla małych i dużych. Z kolei Bistro Mataja to idealne miejsce na rodzinny odpoczynek. Można tu przekąsić smaczne zapiekanki, frytki lub zjeść słodkie lody.

Park linowy

Park w DecheTuż obok Parku w Deche powstał Park linowy działający w systemie ciągłej asekuracji. Pomiędzy platformami zawieszonymi na wysokości od 2 do 7 metrów znajdziemy mostki, wyspy, beczki, ławki, krzesła, krokodyla i inne przeszkody. Z tego typu atrakcji mogą skorzystać dzieci już od 6 roku życia. Ponieważ Park linowy posiada 3 stopnie trudności dostosowane do odpowiednich grup wiekowych, każdy może się sprawdzić, zarówno dzieci jak i dorośli.

Urodziny i półkolonie

Park w Deche posiada dodatkowo atrakcyjną ofertę urodzinową dla dzieci, która zawiera w swym pakiecie zabawę bez limitu lub dodatkowo 2-godzinne przejścia w Parku linowym, upominki, piniatę, przekąski, a nawet różnorodne torty. W okresie wakacyjnym można zapisać dziecko również na półkolonie. Organizatorzy zapewniają zabawy integracyjne, wycieczki plenerowe, rolkowisko, basen, a nawet kreatywne warsztaty.

Źródło

 

One Comment

  1. Miejsce przyjazne dla dzieci. Kreatywne konstrukcje w pełni bezpieczne, dość sporo atrakcji. Zabawy na ok 3 h. Jak najbardziej polecam.
    Reply 14 września 2023 at 13:34

Leave a comment