Missing Consumer Key - Check Settings

Park Wodny Kraków

Park Wodny Kraków

Park Wodny Kraków oferuje pełną gamę atrakcji takich jak różnorodne zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, jacuzzi, brodzik z wyspą piratów, plażę, saunarium, rwącą rzekę, miejsce na sporty wodne, tory do pływania i wiele innych. To jeden z największych Aquaparków w Polsce, a znajduje się przy ulicy Dobrego Pasterza 126 w Krakowie.

Atrakcje dla dzieci

Park Wodny KrakówJak w większości Parków Wodnych, tak i tu znajdziemy strefę dziecięcą z wodnymi atrakcjami dla najmłodszych.  Zaliczyć do nich można brodzik o poziomie wody 0,6 metra, fontanny takie jak Magiczny Grzybek, AquaDino, Ptak Cudak, statek z wodnymi armatkami, Wyspę Piratów z 3 mini zjeżdżalniami, Statek Piracki na lądzie oraz Tęczową Zjeżdżalnię. Nieco starsze dzieci mogą skorzystać dodatkowo ze zjeżdżalni rodzinnej Aligator dostępnej od 6 roku życia, zjeżdżalni pontonowej Mamba powyżej 6 lat, zjeżdżalni Żółty Wąż od  7 lat i Rwącej Rzeki. Latem w strefie zewnętrznej dzieci mogą korzystać z wodnego i suchego placu zabaw oraz piaszczystej plaży. To również dobre miejsce dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Można wypocząć na leżakach, czy w altanie otoczonej zielenią.

Dużym powodzeniem w Parku Wodnym cieszą się dziecięce kursy nauki pływania dla różnych grup wiekowych. Ćwiczyć mogą nawet kilkumiesięczne maluchy. Oczywiście podczas zajęć maluchom towarzyszą rodzice.

Urodziny

Park Wodny KrakówPark Wodny Kraków to także miejsce, w którym można odprawić dziecku urodzinową imprezę. W ofercie znajdziemy Bajkowe Urodziny dla najmłodszych z szukaniem pirackiego statku i zdobywaniem Wyspy Piratów. Urodziny Pirackie to tratwa przetrwania i pokonanie Tęczowej Ścieżki, a Urodziny Olimpijskie dla zaawansowanych pływaków to zawody z wodną sztafetą i spływem przez rzekę. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem ratowników. Każdy Jubilat otrzymuje prezent. Dodatkową opcją jest poczęstunek w Restauracji Rodzinnej Siesta. Można także zamówić tort.

Dla aktywnych

Park Wodny KrakówDla miłośników aktywności ekstremalnych Park Wodny Kraków ma do zaoferowania zjeżdżalnie o wysokim poziomie trudności np. bardzo szybką Nito od 14 roku życia, Speed Fire z efektami multimedialnymi powyżej 12 lat, czy Twister powyżej 10 roku życia. Do łatwych nie należy także ścianka wspinaczkowa, co w połączeniu z wodą zapewnia prawdziwe emocje. Dla fanów sportów wodnych przygotowano wodne boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. Taki trening to doskonały sposób na dobrą zabawę. W Parku Wodnym znajdziemy też tory do pływania, a najdłuższy liczy 29 metrów.

Czas na relaks

Chwile relaksu i odprężenia zagwarantuje jacuzzi solankowe, a znajdziemy ich tu aż 8. Odpowiedni masaż zapewnią  bicze wodne, przeciwprądy i hydromasaże, które zmniejszają napięcie mięśniowe, pobudzają krążenie i dobrze wpływają na sylwetkę. Z hali basenowej można dostać się również do Saunarium. W środku oprócz sauny z ceremoniami tematycznymi znajdziemy łaźnię morską, banie, saunę ziołową, infrared solny, strefę relaksu z tężnią oraz wannę do schładzania z zimną wodą. Z Saunarium Parku Wodnego mogą korzystać osoby powyżej 16 roku życia.

Gastronomia

Park Wodny KrakówW holu głównym hali znajduje się Restauracja Rodzinna Siesta oferująca śniadania, zupy, dania główne, pizze, burgery, sałatki, napoje, desery. Jest też specjalne menu dla dzieci. Restauracja organizuje przyjęcia urodzinowe dla dzieci z dodatkiem nuggetsów, frytek, hot-dogów, pancakesów z owocami, pizzy, tortu i przekąsek. Jeśli kogoś dopadnie głód podczas wodnych szaleństw może także skorzystać z Barku Wodnego na terenie hali basenowej. Tu również znajdziemy ciepłe posiłki, desery i napoje chłodzące.

Źrodło

Leave a comment