Missing Consumer Key - Check Settings

Praca dla mam. Pracuj w domu i bądź niezależna!

praca dla mam

Wiele mam po urodzeniu dziecka ma poczucie bezradności w sferze sowich finansów. Każda z nas chciałaby się dołożyć do wspólnego budżetu albo po prostu nie być całkowicie zależną od męża. Czujemy to w sobie, nawet jeśli partner daje nam duże wsparcie. Musimy być potrzebne, nie tylko wychowując dzieci. W tym artykule wskazujemy dwa pomysły pracy dla mam, które mogą rozwijać się zawodowo będąc ze swoją pociechą w domu.

Stwórz własną wioskę

Bardzo ciekawy projekt, w którym przedsiębiorcze mamy mogą stworzyć miejsce dla swoich i cudzych dzieci. Organizacja The Village pomaga w otwarciu takich placówek. Zainteresowana mama musi udostępnić kawałek swojego mieszkania i zorganizować na nim przestrzeń odpowiednią dla dzieci. Plan przewiduje od 2 do3 dzieci w jednym domu. Także pilnując swoje maleństwo, można przy okazji popilnować i cudze. Dostajemy za to oczywiście wynagrodzenie. Mama, której spodoba się taki rodzaj pracy nie zostaje z tym sama. Ma pełne wsparcie organizacji The Village – przeprowadzą ją przez formalności, pomogą zdobyć finansowanie, wyposażą w odpowiednią wiedzę do prowadzenia takiego miejsca. Wioski powstające dzięki tej organizacji są różne, bo różne są lokalne społeczności i właściciele, natomiast wszystkie miejsca łączy podejście oparte na komunikacji bez przemocy, rodzicielstwie bliskości i filozofii Reggio Emilia.

Konsultant w sprzedaży olejków eterycznych – praca dla mam

Jeśli znajdą się tu mamy kochające naturalne metody pozbywania się infekcji, od zawsze ciągnie ich w stronę przyrody, stosują zioła na co dzień i przy chorobach, to bardzo możliwe, że ta oferta im się spodoba. Konsultantem w sprzedaży olejków eterycznych może zostać każdy niezależnie od ilości skończonych szkół. Warto jednak takie olejki najpierw poznać, a później pokochać, wówczas sprzedaż odbędzie się samoistnie w sposób naturalny.

Sprzedajesz towar luksusowy!

Wszystkim fanom olejków eterycznych nie trzeba tego tłumaczyć. DoTERRA – produkuje olejki bardzo czyste, a każda partia jest sprawdzana jakościowo. Zanim posadzą oni rośliny, z których później będą wydobywać dany olejek, sprawdzają jakość gleby. Produkcja nie odbywa się na masową skalę, a same olejki pozyskiwane są w różnych regionach świata, i te miejsca się zmieniają. Nie wykorzystują oni natury ponad wszystko, aby uzyskać olejek.  Więcej na temat powstawania olejków eterycznych może przybliżyć filmik.

Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz.

W dobie covida, czy innej grypy, warto wspierać nasz organizm naturalnymi olejkami eterycznymi. Ich działanie jest doprawdy fascynujące i każdego zachęcamy do wypróbowania. Poniżej umieszczamy zdjęcie podstawowych olejków eterycznych, ich zastosowanie i sposób użycia. Proszę spojrzeć, wystarczy tylko kilka kropel!

praca dla mam

Tylko nie MLM! Toż to piramida finansowa!

Wszyscy kojarzymy składki ZUS? Czy to nie jest jedna z bardziej znanych piramid finansowych, do których wkładamy pieniądze a nie wiadomo czy kiedykolwiek je stamtąd wyciągniemy? 😉 W doTERRA jedyne pieniądze jakie wkładamy są na zakup olejków.

olejki doTERRA

Jak wygląda praca dla mam w doTERRA?

Przede wszystkim możesz łączyć pracę z byciem w domu i opieką nad dzieckiem. Dla wielu mam często jest to nie do pogodzenia, a tu się da 🙂 Jeśli nie chcesz sprzedawać można się zapisać wyłącznie po to, aby mieć zniżki na olejki. Dopiero po pewnym czasie, gdy uznasz, że chcesz to możesz zapraszać inne osoby. Może się tak zdarzyć, że znajomi zaczną pytać, bo będą zafascynowani skutecznością produktu i sprzedaż odbędzie się całkiem naturalnie. Ich wdzięczność może was jedynie napędzić. Nie ma tu sprzedaży nachalnej. Każdy stara się sprzedawać tak jak umie, tak jak mu odpowiada. Ważne, żeby być w tym autentycznym i działać zgodnie z samym sobą. Współpraca z doTerra polega na tym, że to Ty decydujesz na ile chcesz się angażować.

 

Jeśli lubisz niekonwencjonalne metody wspierające odporność lub znasz już firmę i jesteś zainteresowany współpracą z doTERRA, napisz do nas wiadomość na FB, możesz otrzymać darmowe próbki i dzięki temu poznać moc w 100% naturalnych olejków!

 

3 komentarze

 1. Olga
  Ciekawe są te wioski
  Reply 7 marca 2023 at 00:00
 2. Paulina
  O mnie interesują te olejki! Uwielbiam aromaterapię
  Reply 10 marca 2023 at 19:57
 3. Weronika
  Proszę o kontakt. Jestem zainteresowana.
  Reply 19 marca 2023 at 09:33

Leave a comment