Missing Consumer Key - Check Settings

Sala Zabaw Dyś w Zabrzu

Sala Zabaw Dyś

Chcąc umilić czas dzieciom poprzez aktywną zabawę warto odwiedzić Salę Zabaw Dyś w Zabrzu.  Budynek bawialni mieści się tuż obok Multikina w centrum miasta, a strefa zabawy to ok. 500m2.

Atrakcje

Dla najmłodszych dzieci do 3 roku życia Sala Zabaw Dyś oferuje kącik malucha z basenem kulkowym, zjeżdżalnią i bujakami. Starsze dzieci mają możliwość skorzystania z wielopoziomowych konstrukcji z torami przeszkód, tunelami i balkonami widokowymi. W tej strefie znajdują się także automat do gier, zjeżdżalnie, basen z piłkami, armatki, trampoliny i wieża z pajączkiem. Jedną z najciekawszych atrakcji stanowi tubing czyli śliski tor, po którym dzieci mogą zjeżdżać na pontonach, co gwarantuje świetną zabawę.

Imprezy

Jeśli poszukujemy miejsca na imprezę okolicznościową dla dziecka to warto zrobić to właśnie tu. Co zorganizuje Sala Zabaw Dyś :

  • urodziny
  • imieniny
  • dzień dziecka
  • halloween
  • bal karnawałowy
  • mikołajki
  • i wiele innych

Pakiety urodzinowe są oczywiście zróżnicowane, ale istnieje możliwość wniesienia własnego poczęstunku, podanie tortu i odśpiewanie Stu Lat ! Każde dziecko otrzyma również balonik. Można wybrać także pakiet bez ograniczeń z przekąskami, słodkościami i napojami. Do wyboru, do koloru.

Co dla opiekunów

Aby wypełnić czas w oczekiwaniu na dziecko opiekunowie mogą skorzystać z Baru Dyś. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: kawę, herbatę, zimne napoje, ciasta, słodkości, przekąski. Dla dzieci można zamówić popcorn, a także frytki lub nuggetsy, czyli to co lubią najbardziej.

Bawialnia Dyś otwarta jest 7 dni w tygodniu do godziny 20.00 więc maluchy z pewnością zdążą się wyszaleć.

Sala Zabaw Dyś          źródło 

Leave a comment