Missing Consumer Key - Check Settings

Sala zabaw Dżungla

Sala zabaw w Gliwicach

W Gliwicach znajduję się sala zabaw dżungla – jedna z większych w okolicy

Sala zabaw Dżungla

Sale Zabaw Dżungla dostępne są w czterech miastach, a jedna z nich położona jest na terenie Gliwic. Jest to miejsce zapewniające zabawę dla dzieci pośród wielu atrakcji. Duża, kolorowa sala inspirowana dżunglą stymuluje dziecięce zmysły, a jej atrakcje rozwijają motorykę i pozwalają wyładować nadmiar energii.

Dżungla w środku miasta

Sala Zabaw Dżungla w Gliwicach to miejsce przeznaczone dla dzieci, ale i dorosłych, którzy chcą, aby ich pociechy aktywnie oraz bezpiecznie spędzały czas. Kolorowy wygląd atrakcji w sali zabaw pozytywnie wpłynie na dzieci, natomiast jej różnorodność sprawi, że każde dziecko niezależnie od temperamentu znajdzie coś dla siebie.
Bilety do sali zabaw są zarówno godzinowe, jak i całodniowe. Ponieważ sale są monitorowane, opiekunowie mają stały wgląd w zabawy dzieci. Przy czym mogą, popijając kawę, przeglądać internet lub czytać gazety.

Brzmi jak idealny wypoczynek, np. niedzielny, ponieważ salę można odwiedzić również w niedziele i święta.
Sala Zabaw Dżungla oferuje również organizacje imprez urodzinowych. Natomiast nasze dzieci  mogą korzystać z atrakcji sali zabaw i sali urodzinowej, ale możemy zdecydować się również na dodatkowe usługi. Animator, malowanie twarzy czy skręcanie balonów umilą naszym pociechom czas.

Atrakcje sali zabaw Dżungla:

– kącik malucha dla dzieci do 3 lat,
– sala zabaw dla dzieci do 10 lat,
– trzy-poziomowa konstrukcja,
– tor saneczkowy,
– zjeżdżalnie,
– trampoliny,
– tyrolka,
– armatki na kulki,
– labirynty,
– sale urodzinowe,
– baseny z kulkami.
Natomiast dla rodziców powstała miła kawiarnia z darmowym WiFi.