Missing Consumer Key - Check Settings

Sala zabaw Nibylandia

Sala zabaw Nibylandia

Nibylandia jest największą na Śląsku salą zabaw dla dzieci, która przenosi uczestników do magicznej krainy Piotrusia Pana. 6-poziomowa konstrukcja to prawdziwy tor przeszkód i labiryntów dla najmłodszych. Dzieci mogą tu szaleć przez cały dzień bez ograniczeń. Sala znajduje się przy ul. Pawła Kołodzieja 44 w Katowicach.

Atrakcje

Sala zabaw Nibylandia w całości zachowana jest w bajkowym klimacie. Do środka wchodzi się przez Leśną Bramę, na wprost której znajduje się duża konstrukcja Statku Piratów z dmuchańcami. Wokół wznosi się całkowicie bezpieczna, ogromna konstrukcja  z sześcioma poziomami wzwyż, wsparta o drzewa z domkami. Składa się z basenów kulkowych, zjeżdżalni i tuneli z licznymi przeszkodami. Dodatkową atrakcję stanowią powietrzne armatki zamontowane po przeciwnych stronach konstrukcji po to, aby dzieci mogły urządzić sobie bitwę na piłeczki. Maluchy mogą również skorzystać z automatów do gier. Do najciekawszych atrakcji zalicza się Strażnica Elfów, Magiczny Las Elfów z Komnatą Pani Światła i Księżycową Dziuplą, Tęczowa Dolina, Przełęcz Zamkowa, Zamek Księżniczki, Deska Wesołego Rogera, Ślizg i Basen Czarnej Perły, Skarbiec oraz Dziób Basmana. Dla dzieci do lat 4 funkcjonuje Salka Maluszka. Najmłodsze dzieci mogą również pobawić się w Zatoce z Przystanią Maluchów. Tuż obok niej znajduje się Loża dla opiekunów. Toaleta dla dzieci nazwana została Grotą Pierwszej Potrzeby. W tak dużej bawialni nie mogło zabraknąć także kawiarenki oferującej pyszne słodkości, przekąski i napoje.

Urodziny

Sala zabaw Nibylandia to świetne miejsce na zorganizowanie imprezy urodzinowej. Takie przyjęcie trwa ok 2,5 godziny i może odbyć się w jednej z czterech urodzinowych salek. Opiekę w czasie imprezy zapewnia koordynator, a w cenę wlicza się rezerwacja salki, poczęstunek, a także miejsca dla opiekunów w boksach przy kawiarence. Każdy z uczestników w trakcie przyjęcia otrzymuje balonik. Poczęstunek dla dzieci to do wyboru Zestaw „Małego Smakosza” lub Zestaw „Zgodny z Naturą”. Ponadto można zamówić ulubione nuggetsy z frytkami, tosty oraz lody. Dodatkową opcją, która urozmaici całą imprezę może być animator, własny tort, czekoladowa fontanna, malowanie buziek, piniata z wypełnieniem, szampan, maskotka np. Myszka Minnie, Myszka Mickey, czy Minionek.

Poza przyjęciem urodzinowym Sala zabaw Nibylandia zapewnia organizację imprez okolicznościowych takich jak Dzień Dziecka, Mikołajki, Halloween, imprezy karnawałowe i wiele innych. W ofercie znajdują się także zajęcia animacyjne dla przedszkolaków: Akademia Bobasa, Akademia Malucha, Arteterapia lub Bajkolandia. Wyprawa do Nibylandii dostarczy wiele rozrywki i radości, ale również wspomoże ogólną sprawność motoryczną każdego dziecka. Jeśli pogoda na zewnątrz nie sprzyja, to dobry moment na wizytę w baśniowej sali zabaw.

Sala zabaw Nibylandia

Źródło

One Comment

  1. Ta sala zabaw to strzał w dziesiątkę. Dla młodszych dzieci do 4 roku życia oddzielna salka z wieloma atrakcjami. Dla starszych ogromna konstrukcja i liczne tory przeszkód. W szatni są szafki zamykane na klucz i suszarki. W strefie dla rodziców dużo miejsca i dobry widok na bawialnię. Kawiarenka serwuje dobrą kawę i ciepłe przekąski. Ogólnie serdecznie polecam.
    Reply 27 czerwca 2023 at 19:59

Leave a comment