Missing Consumer Key - Check Settings

Stacja Grawitacja

Stacja Grawitacja

Stacja Grawitacja Warszawa to duży obiekt sportowy przy al. Bohaterów Września 12, na który składa się Park Trampolin, Park Linowy, boisko do Kosza z Trampolinami, Ścianka Wspinaczkowa, Happy Climb, Tor Przeszkód Ninja, Sala Gimnastyczna, Interaktywne Gry z Trampolinami oraz gry w technologii 3D VR. Można zorganizować tu imprezę urodzinową lub okolicznościową. Stacja Grawitacja cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ łączy sport, rozrywkę i zapewnia mnóstwo atrakcji.

Park Trampolin

Stacja Grawitacja Największą atrakcją obiektu sportowego Stacja Grawitacja jest Park Trampolin. Znajdziemy w nim strefę samych trampolin, ścieżki gimnastyczne, ogromny zbijak, czy boisko do kosza z trampolinami. Jedną z ulubionych atrakcji dzieci i dorosłych jest Tor Przeszkód Ninja. Składa się z blisko 20 przeszkód o zróżnicowanym poziomie trudności. To dobre pole treningowe rozwijające motorykę ciała i zwinność. W strefie gimnastycznej znajdziemy olimpijskie trampoliny, szarfy do akrobatyki powietrznej, 6-metrową linę, a także drabinki gimnastyczne. W strefie lotów świetną atrakcją jest sporych rozmiarów AirBag, wokół którego rozstawione są trampoliny zeskokowe oraz wielopoziomowa platforma. Dodatkowo Stacja Grawitacja jako jedyna w naszym kraju posiada nowoczesne interaktywne trampoliny z grami komputerowymi. Jak widać sport i gry komputerowe mogą iść ze sobą w parze.

Park Linowy

Kolejną atrakcją Stacji Grawitacji jest Park Linowy czyli prawdziwy labirynt z 39 przeszkodami o zróżnicowanym poziomie trudności. Umieszczony jest pod sufitem Parku Trampolin. Pobyt w Parku linowym to ok 2 h świetnej zabawy.

Ścianki Wspinaczkowe

Stacja GrawitacjaDla fanów wspinaczek Stacja Grawitacja proponuje ściankę wspinaczkową, która posiada 100 dróg o przeróżnym stopniu trudności. Z myślą o najmłodszych stworzono kolorową strefę wspinania Happy Climb. Znajdziemy w niej 17 barwnych dróg z autoasekuracją, dlatego nawet młodsze dzieci mogą śmiało i bezpiecznie postawić swoje pierwsze kroki na ściance. Dodatkową atrakcją Parku jest nowoczesna i pierwsza w Polsce interaktywna ścianka wspinaczkowa z grami komputerowymi.

Dodatkowe atrakcje

Fani gier komputerowych i zespołowych mogą skorzystać z Wirtualnej Rzeczywistości Stacji Grawitacji, czyli spróbować swoich sił w 3D VR – Gamingu. Można zagrać w 4 – osobowych zespołach w mnóstwo gier. To zabawa w unikalnym wydaniu, którą warto wypróbować.

Stacja GrawitacjaNa antresoli z widokiem na Park znajduje się kawiarnia Stacja Caffé. Znajdziemy w niej kanapki, przekąski, ciasta, dobrą kawę i pyszne zimne napoje. To idealne miejsce na chwilę odpoczynku. Na terenie Parku znajdziemy także pokoje przyjęć, idealne m.in. na imprezę urodzinową dziecka. Stacja Grawitacja zajmuje się organizacją imprez, w tym urodzinowych. Oprócz udekorowanej salki w pakiecie można otrzymać animatora, poczęstunek i mnóstwo przestrzeni do fantastycznej zabawy. Impreza trwa od 2 do 3 godzin. Tort i dodatkowe wyżywienie jest we własnym zakresie. Rodzice zaproszonych dzieci mogą w tym czasie poczekać w kawiarni na piętrze.

Stacja Grawitacja kieruje również specjalne oferty do szkół i przedszkoli. Dzięki temu dzieci mogą korzystać w godzinach wf-u z trampolin i wielu innych atrakcji pod czujnym okiem instruktorów.

Źródło

One Comment

  1. Polecam dla dzieci w każdym wieku. Personel przyjazny i czuwa nad bezpieczeństwem. Zabawa udana na maxa ! W deszczowe, zimne dni to najlepsza forma rozrywki .
    Reply 22 listopada 2023 at 19:22

Leave a comment