Missing Consumer Key - Check Settings

Winter Kingdom w Energylandii

Winter Kingdom w Energylandii

Winter Kingdom w Zatorze to rozświetlona lampkami, kolorowa Energylandia, która w swojej zimowej odsłonie pozwoli poczuć się jak w magicznej krainie Świętego Mikołaja. W Parku Rozrywki znajdziemy olbrzymią choinkę, największy w Polsce Ogród Świateł, warsztaty zdobienia pierniczków, lodowisko, snowtubing, świąteczne pokazy, Jarmark Bożonarodzeniowy i oczywiście Świętego Mikołaja. Zimowy klimat sprawi, że atrakcje Energylandii dostarczą jeszcze większych wrażeń.

Winter Kingdom w EnergylandiiWinter Kingdom czynny jest w okresie od końca listopada do 21 stycznia. Do dyspozycji odwiedzających są roller coastery, karuzele, snowtubing, lodowisko i mnóstwo innych rodzinnych atrakcji z wyłączeniem atrakcji wodnych. W różnych miejscach znajdują się paleniska i ogniska, które dodają ciepłego klimatu. Mimo, że na dworze panuje niższa temperatura Winter Kingdom podgrzewa atmosferę i wprowadza dodatkowe atrakcje w postaci Zimowej Parady, show, czy pokazów. Przepiękne dekoracje, Ogród Świateł, czy olbrzymia pachnąca lasem choinka roztaczają urok i blask.

Największy Ogród Świateł

Winter Kingdom w EnergylandiiDekoracje w Winter Kingdom to przede wszystkim oświetlenie. W Parku znajduje się ok. 5 mln światełek, przez co doznania widokowe z dołu, jak i z góry aż zapierają dech. Choinka Bożonarodzeniowa, Kwiatowa Aleja, Cukierkowy Tunel, Magiczne Magnolie, Tunel Zakochanych, Express Polarny, Gwiezdna Brama, Fabryka Mikołaja, Smocza Zagroda, czy Świąteczna Karoca to tylko część iluminacyjnych atrakcji. Od dziedzińca, przez wszystkie alejki i strefy ciągną się konstrukcje jak z bajki. Zdjęcia zrobione w Winter Kingdom pozostaną wyjątkową pamiątką.

Spotkanie z Mikołajem

W Parku Rozrywki nie może zabraknąć ulubieńca wszystkich dzieci czyli Świętego Mikołaja. Tutaj mogą się z nim spotkać osobiście, otrzymać upominek i zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Mikołajowi jak zawsze towarzyszą Elfy, które bawią i służą pomocą we wszystkim. Tuż przed zamknięciem odbywa się Zimowa Parada, w której uczestniczy także Mikołaj. Zatem warto zostać do samego końca.

Atrakcje zimowe

Winter Kingdom w EnergylandiiNa bajecznym Bożonarodzeniowym Jarmarku, któremu towarzyszy muzyka i radosna atmosfera każdy może znaleźć coś dla siebie. Można kupić pamiątkę, świąteczny upominek dla najbliższych, dekoracje, rękodzieło, a przede wszystkim pachnące przysmaki świąteczne. Jeśli ktoś nabierze ochoty na ciepły posiłek lub gorącą czekoladę, w każdej strefie czynne są punkty gastronomiczne. Dodatkową atrakcją w sezonie zimowym jest lodowisko składające się z dwóch tafli : mniejszej dla dzieci i większej dla dorosłych. Dzieci w przedziale wiekowym 3 – 7 lat mogą korzystać z lodowiska w towarzystwie opiekuna. Jeśli dzieci marzą o szalonym zjeździe na dmuchanych oponach, to wprost idealny będzie snowtubing. Winter Kingdom w EnergylndiiTa atrakcja dostępna jest także w wersji dla dorosłych. Jeśli chcemy zwolnić na chwilę i ogrzać się, to najlepiej zrobić to przy wspólnym wypiekaniu i dekorowaniu świątecznych pierniczków. Na warsztatach jakie oferuje Winter Kingdom poczujemy prawdziwego Ducha Świąt. Nie zapominajmy, że w ofercie Energylandii nie brakuje także bajkowych pokazów, show, spotkań z Maskotkami na scenie Kids Show oraz rytmicznej, barwnej Parady. Można ją zobaczyć na 15 minut przed zamknięciem Parku. Pamiętajmy tylko o wygodnym, ciepłym ubraniu, a dobra zabawa będzie gwarantowana.

Źródło

 

 

 

 

 

2 komentarze

  1. Energylandia to świetny park rozrywki. Zimą też jest mnóstwo atrakcji i warto się wybrać. My jeździmy z dziećmi w okolicach Mikołajek i w tym roku też planujemy ! Polecam !
    Reply 6 listopada 2023 at 18:31
  2. Miejsce naprawdę godne polecenia. Park w zimowej odsłonie robi wrażenie. Piękne dekoracje, wybór atrakcji dla dzieci i doroslych spory i pod względem organizacji super. Prawdziwie świąteczny klimat, nawet w powietrzu unoszą się zapachy. Polecam odwiedzić Energylandię właśnie w sezonie zimowym.
    Reply 29 listopada 2023 at 16:16

Leave a comment