Missing Consumer Key - Check Settings

Wrotka Katowice

Wrotka Katowice

Wrotka Roller Disco to przyjazne dorosłym, młodzieży oraz dzieciom wrotkowisko gwarantujące świetną zabawę w rytmie muzyki. Klub mieści się przy ulicy Dąbrówki 10 w Katowicach. Organizuje wiele imprez m.in. weekendowe wrotkowe poranki dla dzieci, urodziny na wrotkach, środy uczniowskie, studenckie czwartki, cykliczne wrotki z DJ, taneczne imprezy, naukę jazdy, konkursy dla dzieci, czy liczne imprezy okolicznościowe. Każda okazja jest dobra, aby spróbować i poczuć klimat jazdy na wrotkach.

O klubie Wrotka

Nie tylko dorośli, ale także dzieci rwą się do tańca. Na mapie Katowic jest miejsce, w którym na dużym parkiecie w rytmie dobrej muzyki czeka szereg atrakcji. Wypożyczalnia jest na miejscu, zatem nie trzeba martwić się o własny sprzęt. Wrotka KatowiceWnętrze Wrotki zostało specjalnie zaaranżowane w klimacie lat 80 z dodatkiem nowoczesnego kolorowego oświetlenia, odpowiedniego nagłośnienia, dużego parkietu oraz przyjaznej kawiarni z antypoślizgową nawierzchnią. Na bezpiecznym torze do jazdy odnajdą się zarówno początkujący, jak i zaawansowani wrotkarze. Do dyspozycji gości są animatorzy, którzy chętnie pokazują zaawansowane sztuczki. Po chwilach szaleństwa na parkiecie można odetchnąć w kawiarni i zamówić dobrą kawę, zimny napój lub przekąski. Dostępne są tu tylko napoje bezalkoholowe. Kawiarnia dodatkowo wyposażona jest w TV.

Atrakcje dla dzieci

Wrotka KatowiceKlub Wrotka z myślą o młodszych gościach przygotował Wrotkowe poranki dla dzieci, które mają miejsce w każdą sobotę i niedzielę od godziny 10.00 do 13.00. Na dzieci czeka wspaniała zabawa, szereg niespodzianek, animacje, dziecięca muzyka, bajki, specjalny kącik malucha oraz świecące wrotki. W klubie można także odprawić dziecku urodziny. Grupa uczestników może liczyć nawet do 25 osób. Na solenizanta czeka specjalny prezent klubowy. Oferta urodzinowa zawiera także ciasta, tort, pizze, frytki, pakiet przekąsek takich jak paluszki, chipsy itp. Za dodatkową opłatą na specjalne życzenie można zamówić również animatora i DJ’a. W ramach różnych imprez okolicznościowych np. z okazji Mikołajek, czy Dnia Dziecka na uczestników czekają dodatkowe animacje, zabawy oraz konkursy. W czasie ferii organizowane są także dodatkowe zajęcia, a dzieci od 6 roku życia mogą brać udział np. w konkursach plastycznych z nagrodami. Ich prace oczywiście prezentowane są w klubie.

Jeśli poszukujemy nietypowej bawialni to warto zajrzeć do Wrotki w Katowicach. Z atrakcji skorzystają nie tylko dzieci, ale także dorośli, a zabawa może okazać się zakręconym strzałem w dziesiątkę.

Źródło

One Comment

  1. Przyjemny klimat. Dyskotekowy wystrój, coś dla fanów disco. Parkiet mógłby być odrobinę większy. Są szafki na rzeczy osobiste. Dobrze, że jest takie miejsce - to dobra alternatywa dla łyżew.
    Reply 30 września 2023 at 18:00

Leave a comment