Missing Consumer Key - Check Settings

Dinoworld Gliwice

dinoworld gliwice

Dinoworld Gliwice to miejsce, gdzie dzieci mogą poznać prehistoryczne bestie na żywo. To idealne miejsce dla małych pasjonatów dinozaurów, którzy chcą odkrywać ich świat i zgłębiać tajniki ich życia.

Dinoworld Gliwice

Dinoworld Gliwice to ogromne centrum rozrywki, w którym dzieci znajdą wiele atrakcji związanych z prehistorycznymi stworzeniami. Największą z nich jest park dinozaurów, w którym znajduje się ponad 40 ruchomych modeli dinozaurów w skali 1:1. Są to wierne repliki, wykonane z najwyższą precyzją, które zachwycają swoim realizmem. Dzięki nim dzieci mogą poczuć się, jakby przeniosły się w czasie o miliony lat i zobaczyć dinozaury w naturalnych rozmiarach.

W Dinoworld w Gliwicach znajdują się również interaktywne wystawy. Pozwalają one dzieciom na poznanie historii dinozaurów w sposób interaktywny i przystępny. Dzieci mogą obejrzeć filmy edukacyjne, zobaczyć rekonstrukcje prehistorycznych krajobrazów, a także poznać sposoby życia dinozaurów, ich zwyczaje, diety oraz sposoby polowania.

Atrakcje w Dinoworld Gliwice

W Parku dinozaurów znajduje się również plac zabaw, na którym dzieci mogą bawić się w dinozaura, skakać po trampolinach, przeszkadzać sobie na torze przeszkód i wiele więcej. Plac zabaw jest idealnym miejscem do spędzania czasu z rówieśnikami, a także do rozwijania swoich umiejętności ruchowych. Ciekawą atrakcją jest również labirynt w którym należy odszukać ukrytego dinozaura.

labirynt gliwice

Dla najmłodszych dzieci w Dinoworld przygotowano specjalne miejsce, w którym mogą się bawić w bezpieczny sposób. Maluchy znajdą tam kolorowe zabawki, miękkie poduszki, zjeżdżalnie oraz wiele innych atrakcji. To miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i spędzać czas w sposób twórczy i zabawowy.

Park dinozaurów w gliwicach

Leave a comment