Missing Consumer Key - Check Settings

Fabryka Przygody w Zabrzu

Fabryka Przygody

Czym jest Fabryka Przygody w Zabrzu ? To firma zajmująca się multisportem dla dzieci. Tworzy ją kreatywna i profesjonalna kadra, która przede wszystkim uwielbia pracę z dziećmi i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców. Celem Fabryki Przygody jest organizacja aktywnych zajęć dla dzieci w każdej możliwej formie. Siedziba znajduje się na piętrze pływalni Aquarius Kopernik w Zabrzu.

Sport, ruch  i każda forma aktywności wpływa na kształtowanie młodych charakterów. Aby nasze dzieci potrafiły odnaleźć się w dzisiejszym świecie przepełnionym cyfryzacją  najlepszą alternatywą dla nich pozostają zajęcia ogólnorozwojowe. Dobra kondycja, nawiązywanie więzi międzyludzkich, rozwijanie zainteresowań i pasji – tego naprawdę trzeba naszym dzieciom. Fabryka Przygody w Zabrzu wychodzi na przeciw oczekiwaniom  rodziców oferując szeroki pakiet zajęć sportowych, imprez, kursów, półkolonii i obozów.

Oferta Fabryki Przygody

– zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki oraz samoobrona już od 4 roku życia,

– nauka pływania,

– organizacja eventów urodzinowych już od 7 roku życia w tym prezent, opieka animatorów, fotościanka, gry, najlepsze zabawy i animacje (np. w tematyce lego),

– zajęcia NERF BATTLE,

– imprezy andrzejkowe, sylwestrowe lub karnawałowe,

– szkolenia z pierwszej pomocy,

– warsztaty plastyczno-kulinarne dla dzieci od 6 roku życia,

– obozy letnie lub zimowe dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym,

– półkolonie dla dzieci od 7 roku życia.

To oczywiście nie wszystko, ponieważ na prośbę rodziców Fabryka Przygody organizuje wiele innych imprez, w których dzieci również aktywnie uczestniczą.

Wycieczki

Jednym z głównych punktów oferty Fabryki Przygody w Zabrzu są wycieczki integracyjne. Podczas półkolonii czas dzieci wypełniony jest w 100%. Wszyscy mają okazję wyjść do Multikina, zwiedzić stadion Górnik Zabrze, odwiedzić Freak Park – Park Trampolin itp. W trakcie obozu zimowego pod okiem profesjonalnych instruktorów można nauczyć się jeździć na nartach od podstaw. Na multisportowym obozie letnim dzieci mają zagwarantowane zwiedzanie, wycieczki krajobrazowe, a także wiele innych zajęć. Dodatkowym urozmaiceniem może stać się pobyt w Aquaparku. Każdy dzień wypełniony jest aktywną zabawą i mnóstwem atrakcji.

Fabryka Przygody

źródło

Leave a comment