Missing Consumer Key - Check Settings

Majaland Warszawa

Majaland

Majaland Warszawa to Rodzinny Park Rozrywki znajdujący się przy ulicy Przelotowej 1 w miejscowości Góraszka w okolicach Warszawy. Z atrakcji Parku można korzystać przez cały rok, ponieważ oprócz strefy na świeżym powietrzu znajdziemy także część zadaszoną. Dzieci poczują się tu jak w bajce, zwłaszcza że wiele atrakcji nawiązuje do przygód Pszczółki Mai.

Atrakcje

MajalandW części zadaszonej Majaland, z której można korzystać także w zimne dni, znajdziemy m.in. Plac Zabaw Mai, Las Zabaw tzn. małpi gaj ze zjeżdżalniami, kolorowy basen z kulkami, samochodziki, czy jedną z najdłuższych zjeżdżalni Super Ślizg. Dla dzieci, które preferują wodne przygody Park przygotował m.in. Łodzie Wikingów, Łódeczki, czy Tratwy. Wśród atrakcji znajdziemy także Rollercoaster Wikingów, Totem Wikingów, Wielki Drakkar, Karuzelę Dinozaurów, Karuzelę Motyli, Szkołę Latania, a nawet Teatr. To tutaj każdego dnia na scenie pojawiają się ulubieni bohaterowie dzieci – Maja wraz z przyjaciółmi Guciem i Filipem. Dzieci mogą zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Na terenie całego Parku Majaland znajdziemy także innych bajkowych bohaterów np. Super Wings, Heidi oraz Wikinga Wickie. W okresie wiosenno-letnim na gości czeka również strefa zewnętrzna, a w niej Plac Zabaw Mai, Mali Strażacy, karuzela Albert’s Ride, Jett’s Flight, Miasteczko Samochodowe oraz podniebny Sky Fly, którym wznieść się można na wysokość 22 metrów. MajalandNie brakuje też zewnętrznych wodnych atrakcji. Aqua Team Playground to wodny plac zabaw ze zjeżdżalniami dla dużych i małych i tryskającymi wszędzie strumieniami wody. A jeśli komuś mało ochłody może wskoczyć pod Tańczącą Fontannę. Atrakcje dostosowane są do dzieci w różnym wieku, ale rodzice także mogą korzystać. Przy wejściu głównym znajdziemy Sklep Majaland z pamiątkami, które będą przypominać głównych bohaterów Parku.

Gastronomia

Największą restauracją na terenie Majaland jest Restauracja Mai na wprost wejścia. Zamówimy w niej zupy, dania obiadowe, dania z grilla, burgery, nuggetsy z frytkami, przekąski, pączki, słodycze, lody i napoje. W pobliżu rollercoastera znajduje się Bar Wikingów z zapiekankami, hot-dogami, napojami i przekąskami. World Aircraft Snack to snack bar, w którym każdy znajdzie coś dobrego, a w bistro Słodka Heidi zamówimy przeróżne lody, gofry, pączki i inne słodkości.

Urodziny

Organizując imprezę urodzinową w Majaland czeka nas dużo dobrej zabawy. Solenizant płaci przysłowiową złotówkę i na cały dzień przysługuje mu przygotowana salka urodzinowa. Oczywiście w trakcie imprezy goście mają nielimitowany czas na korzystanie ze wszystkich atrakcji. Można wcześniej zamówić dzieciom ciepły posiłek np. zupę pomidorową, ogórkową, cheeseburgera bądź nuggetsy z frytkami, gołąbki, pierogi lub placki. Z pewnością nie jedno dziecko marzy, aby spędzić swoje urodziny w gronie znajomych w bajkowym świecie.

Źródło

 

One Comment

  1. Fajne miejsce dla dzieciaków. Taki bajkowy świat. Strefa wodna super. Plusem jest też zadaszona hala, w której ukrytych jest sporo atrakcji na niepogodę. Na minus dodatkowa opłata za parking i gastronomia dość droga. Warto wziąć pod uwagę, że to park rozrywki dla młodszych dzieci 4-10 lat.
    Reply 22 kwietnia 2024 at 17:32

Leave a comment