Missing Consumer Key - Check Settings

Smart Kids Planet

Smart Kids Planet

Smart Kids Planet w Warszawie to połączenie sali zabaw z centrum nauki dla dzieci do 10 roku życia. Pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy znajdziemy w Fabryce Norblina przy ulicy Żelaznej 51/53 , a składa się z 9 stref i 50 niepowtarzalnych atrakcji. Warto wspomnieć, że Smart Kids Planet otrzymał w tym roku Główną Nagrodę w konkursie Świat Przyjazny Dziecku.

Strefy zabawy

Na powierzchni ok. 1600 metrów kwadratowych powstało 9 wyjątkowych stref tematycznych, które inspirują dzieci do nauki poprzez mądrą zabawę. Każda z nich jest nowatorska, uczy i zapewnia świetną zabawę.

Tuptaj

To przestrzeń dla najmłodszych dzieci w przedziale wiekowym 0 – 3 lata. Mnóstwo w niej kolorów, piankowych elementów, basenów z piłeczkami, zjeżdżalni, kryjówek i zabawek sensorycznych. Udogodnieniem dla rodziców jest bliskość Smart Cafe, skąd mogą obserwować swoje pociechy.

Jabłkowy Sad

Smart Kids PlanetTo strefa dla dzieci powyżej 3 roku życia. Znajdziemy w niej sad pełen jabłek i detale związane z procesem produkcji ekologicznej żywności. Przed dziećmi stoi zadanie pozbierania dojrzałych owoców, umycie i przekierowanie ich do miejsca docelowego.

Strefa Mądrych Zakupów

Jeśli dzieci uwielbiają zabawę w sklep to tu mają niepowtarzalną okazję wcielenia się w sprzedawcę lub kupującego. Ta strefa przypomina prawdziwy sklep, a dzieci uczą się w niej planowania, przedsiębiorczości i wartości pieniądza. To zabawa na zupełnie nowym poziomie i porwie każdego. Przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Strefa Zgranej Paczki

Jesteśmy ciekawi jak wygląda proces wysyłania paczki, praca w eksporcie czy recykling opakowań ? Można odwiedzić strefę Zgranej Paczki w Smart Kids Planet i przeżyć kurierską przygodę. Zabawa dedykowana jest dzieciom powyżej 5 roku życia.

Odkrywaj

Smart Kids PlanetTo coś w sam raz dla małych odkrywców kosmosu. Znajdziemy w niej Drogę Mleczną czyli podświetlaną ściankę wspinaczkową, która prowadzi do ogromnej rakiety, czy świetlisty tunel sięgający wnętrza Ziemi. Dodatkową atrakcję stanowi wielka tablica zbudowana z podświetlanych i zmieniających kolor pikseli. Dzieci mogą tworzyć rozmaite rysunki. Wystarczy obracać je wokół własnej osi, aby uzyskać pożądany efekt.

Fantazjuj

To strefa, w której dzieci mogą kreować własny interaktywny świat z wykorzystaniem nowoczesnych technologii multimedialnych. Najpierw muszą go namalować, a następnie po zeskanowaniu pojawia się na wielkim ekranie jako projekcja. Dodatkowo takie wykreowane elementy reagują na dotyk wykonując ruch. W zabawie mogą uczestniczyć dzieci powyżej 3 roku życia.

Twórz

Smart Kids PlanetDla dzieci powyżej 3 roku życia życia Smart Kids Planet stworzył również przestrzeń na Placu Budowy, gdzie mogą tworzyć własne budowle. Znajdziemy tu obrotowego żurawia, linowy podajnik, taczki i mnóstwo kolorowych klocków.

Segreguj

Strefa Segregacji to przestrzeń, która uczy czym jest recykling i dlaczego powinniśmy segregować śmieci. W zaprojektowanej Hali Przetwarzania Odpadów dzieci zapoznają się z procesem sortowania, czyszczenia chemicznego i suszenia, jak również wytłaczania. Zabawa dotyczy dzieci powyżej 5 lat.

Trenuj

To strefa doskonałej zabawy na murawie. Mali piłkarze omijają na czas przeszkody , a także mierzą się z ruchomym bramkarzem. Atrakcja zapewnia doskonały trening, świetną zabawę i rozwija myślenie strategiczne.

Smart Cafe

W Centrum Mądrej Zabawy znajdziemy również kawiarnię oferującą przekąski, tarty, ciasta, napoje, koktajle, pizze, obiady, a także naturalne, zdrowe posiłki. Każdy znajdzie tu też chwilę spokoju.

Urodziny i warsztaty

Smart Kids PlanetSmart Kids Planet zajmuje się organizacją przyjęć urodzinowych. W zależności od wybranego pakietu zapewnia profesjonalną opiekę, udekorowaną salę urodzinową na wyłączność, animacje, zabawę w różnych strefach, poczęstunek oraz upominek dla jubilata. Czas trwania przyjęcia to ok. 2 godziny. W pakiecie Smart+ lub Premium znajdują się również warsztaty kosmiczne, tworzenie kul do kąpieli, sportowe emocje, wybuchowe eksperymenty, czekoladowe szaleństwo, czy warsztaty kulinarne. Dla każdego jubilata znajdzie się coś wyjątkowego.

Smart Kids Planet to doskonałe miejsce na wycieczkę dla przedszkolaków i szkół, zwłaszcza gdy na zewnątrz panuje chłodna, jesienno – zimowa aura.

Źródło

One Comment

  1. Ciekawe miejsce. Bawialnia inna niż wszystkie. Nauka poprzez zabawę. Fajny pomysł z zakupami w Biedronce, czy nadawaniem paczki. Personel bardzo pomocny, ale godzina czasu na zabawę to za mało. Bilet najlepiej zarezerwować wcześniej, bo miejsce tłumnie odwiedzane.
    Reply 9 grudnia 2023 at 19:02

Leave a comment